Kuşku Gezegeni / Gezegen Serisi II PDF Oku

18.03.2024
32
Kuşku Gezegeni / Gezegen Serisi II PDF Oku

Kuşku Gezegeni / Gezegen Serisi II PDF oku, PDF kitap depomuzda, Stanley G. Weinbaum tarafından kaleme alınan Kuşku Gezegeni / Gezegen Serisi II isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 07.09.2020 dilinde ve Karton Kapak ebatında basılan ayrıca  9786056994159 sayfadan oluşan Kuşku Gezegeni / Gezegen Serisi II kitabı TÜRKÇE olarak yayınlanmıştır.  Kuşku Gezegeni / Gezegen Serisi II kitabını Kolektif numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Kuşku Gezegeni / Gezegen Serisi II PDF Oku.

Kuşku Gezegeni / Gezegen Serisi II PDF Oku

“Stanley G. Weinbaum’un adı, modern bilim kurgunun büyük şekillendiricilerinden biri olarak Wells ve Heinlein’la birlikte anılmayı hak ediyor. 

Frederik Pohl
 
Stanley G. Weinbaum’un bilim kurgu edebiyatında kısa ama etkili bir yeri var. Kendisinden sonraki bir çok bilim kurgu yazarını etkilemiştir. Özellikle on öyküden oluşan Gezegen Serisi (The Planetary Series) ile tanınıyor. Gezegen Serisi I – Mars Serüveni ile ilk beş öyküsünü paylaşımı yaptığımız seri Gezegen Serisi II – Kuşku Gezegeni  ile tamamlanıyor. 
“Bayırı çıkarken bir hareketlenme gözüme takıldı. Bir kese kuşu olduğunu düşündüm şişmesi için alçak bir rakımdaydık gerçi; genelde keselerini tam nefes almanın imkânsız bulunacağı yerde şişirirlerdi. Sonra bunun bir kese kuşu olmadığını fark ettim; bir insandı. Hatta Gogrol’du. Gogrol, geçitten doğru belirmişti ve bu yükseklikteki soğuğa karşı yakasını kaldırmıştı. Bizi görmedi, anlaşılan, Minos’a doğru dönük, dağcıların birbirleri arasında boyun diye adlandırdıkları geçide doğru iniyordu. Claire, baktığım tarafa doğru gözlerini yönelterek bir çalı onu saklamadan hemen önce Gogrol’u görmeyi başardı.” 

Kefaret Anıtı
 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.