Cübbesiz Mahmut «Bana Namazı Göster PDF Oku»

31.01.2024
35
Cübbesiz Mahmut «Bana Namazı Göster PDF Oku»

Cübbesiz Mahmut Bana Namazı Göster PDF Oku, PDF kitap depomuzda, Cübbesiz Mahmut Bana Namazı Göster tarafından kaleme alınan Cübbesiz Mahmut Bana Namazı Göster isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık.

Cübbesiz Mahmut Bana Namazı Göster PDF Oku

Cübbesiz Mahmut «Bana Namazı Göster» pdf indirYazar(lar) Cübbesiz Mahmut
Kategori(ler) Din
Yıl 2019
Sayfa 464

Bana Namazı Göster kitabı için yayına giren açıklama ve basıl bülteni

Sana bu Kitabı, her şeyi açıklayan ve Allah’a teslim olanlar için yol gösterici, rahmet ve müjde olarak indirdik. (Nahl, 89)

Kitap’ta hiçbir şeyi eksik bırakmadık. (En’am, 38)

Kendilerine okunmakta olan Kitap’ı sana indirmemiz onlara yetmiyor mu? (Ankebût, 51)

Bu kitabın yazılış gayesi, namaz özelinde Kur’an’ı yetersiz gören zihniyetin iddialarının tutarsızlığını ifşa etmek, Allah’a ve peygamberlerine hadisler yoluyla atılan iftiraları gün yüzüne çıkarmak ve “Kulluk, ibadet ve yaşamın inşası için bize Kur’an yeter” iddiamıza karşılık, “Madem Kur’an yeterli, o zaman bana Kur’an’da namazı göster?” şeklindeki sorusuna yanıt verebilmektir.


Cübbesiz Mahmut Bana Namazı Göster kitabını PDFdeposu.net sitemizden ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir yahut online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) yahut iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne ile ilgili olduğunu daha iyi anlamanıza yol gösterecektır. Özet ve bir araya getirdiğimız kitap ile ilgili ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Cübbesiz Mahmut Bana Namazı Göster ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.