Cuma Günü Uçmayan Kuş PDF oku indir

07.02.2024
61
Cuma Günü Uçmayan Kuş PDF oku indir

Cuma Günü Uçmayan Kuş PDF oku indir, PDF kitap depomuzda, Samet Doğan tarafından kaleme alınan Cuma Günü Uçmayan Kuş isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9789759968953 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Cuma Günü Uçmayan Kuş kitabı 300 olarak yayınlanmıştır.  Cuma Günü Uçmayan Kuş kitabını 21.10.2021 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Cuma Günü Uçmayan Kuş PDF Oku.

Cuma Günü Uçmayan Kuş PDF Oku

“Eğer biri bana, ‘Doğru yola yanlış kişiyle çıkmak mı yoksa yanlış yola doğru kişiyle çıkmak mı daha az riskli’ diye soracak olsaydı, sanırım ben yanlış yola yanlış bireylerle çıkmanın daha az riskli olduğunu söylerdim. Ne tür bir belanın içinde olduğunun farkında olmak her şeyden daha güvenli. Timsahla dolu bir nehirden geçmek gibi. Timsahlar oradalar ama adeta aranızda gizli bir anlaşma varmışçasına, ses çıkarmadan geçişinizi izliyorlar.”
 
Son senelerın en korkunç trajedilerinin meydana geldiği Suriye savaşına yakında zamandan bakan bir roman. Ateş altındaki bireylerin hikayelerini, korkuyla cesareti, hüzünle coşkuyu aynı anda hissederek, bir solukta okuyacaksınız.
 

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.