Esra Çanlı «Kırmızı Anahtar PDF Oku»

07.02.2024
22
Esra Çanlı «Kırmızı Anahtar PDF Oku»

Esra Çanlı Kırmızı Anahtar PDF Oku, PDF kitap depomuzda, Esra Çanlı Kırmızı Anahtar tarafından kaleme alınan Esra Çanlı Kırmızı Anahtar isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık.

Esra Çanlı Kırmızı Anahtar PDF Oku

Esra Çanlı «Kırmızı Anahtar» pdf indirYazar(lar) Esra Çanlı
Kategori(ler) Roman
Yıl 2022
Sayfa 453

OKU KITAP INDIR

Kırmızı Anahtar kitabı için yayına giren açıklama ve basıl bülteni

Yaklaşık 7 yıl boyunca dijital bir platform üzerinden 93 bölüm halinde yayına giren Kırmızı Anahtar serisi, geniş kitleleri yakalayarak 3,5 milyondan fazla okunma sayısına ulaştı. Gerçekleşen final bölümünün ardından kapsamlı bir revizyona alınan ve tüm bölümleri yeni baştan yazılan kurgu, Mart 2022 itibariyle ise kitap halinde derlenerek okuyucusuyla buluşmaya başladı.
Yazar, seriler halinde yayına girecek Kırmızı Anahtar’ın bu ilk kitabında, Deniz isminde gazeteci bir genç kızın gözünden distopik bir Türkiye modeli çiziyor. Yer yer kara mizaha varan anlatımların olduğu, basmakalıp düşüncelerin başkarakterler tarafından sarkastik bir dille eleştirildiği kitap, siyasi ve toplumsal bir yozlaşmanın içinde filizlenen sarsıcı bir aşk hikayesine odaklanıyor.

O, tüm Türkiye’de aranan bir kanun kaçağı, izi sürülemeyen bir hacker… Kimine göre hain, kimine göre kahraman…
Kamuoyunca bilinen kod adıyla; “Redkey”
Türkiye’deki aktif tüm sosyal platform hesaplarını ele geçirerek ülke tarihinin en büyük siber saldırısını gerçekleştiren Redkey, paylaşımı yaptığı bir manifestoyla “Şahbozanlar” diye tanımladığı bir güruha savaş açtığını ilan eder. Eylemlerinin nedenini, ülkede çöken adalet sistemine karşı bir başkaldırı olarak açıklayan Redkey, kısa süre içinde, suçlu olduğunu iddia ettiği şahısları yakalayıp boyunlarına kırmızı bir anahtar takarak güvenlik güçlerine teslim etmeye başlar. Yüzü ve kimliği kimse tarafından bilinmeyen bu anti-kahramanın yolu bir gün, kendi halinde yaşayan gazeteci Deniz’le kesiştiğinde ise olaylar gelişir.
Hikaye, kendini, belirli kalıp ve takıntıların içine hapseden gazeteci kız Deniz’in ağzından anlatılıyor. Genç kız, tekdüze giden yaşamına bir anda giren ve tüm yaşantısını tepetaklak eden yabancı bir adamın üzerinden, kendi iç dünyasıyla hesaplaşmaya başlıyor.


Esra Çanlı Kırmızı Anahtar kitabını PDFdeposu.net sitemizden ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir yahut online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) yahut iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne ile ilgili olduğunu daha iyi anlamanıza yol gösterecektır. Özet ve bir araya getirdiğimız kitap ile ilgili ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Esra Çanlı Kırmızı Anahtar ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Esra Çanlı Kırmızı Anahtar online kitap pdf türkçe oku

Publish PDF flipbooks online
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.