Daktiloda Yazılmış Aşk PDF Oku

29.03.2024
21
Daktiloda Yazılmış Aşk PDF Oku

Daktiloda Yazılmış Aşk PDF oku, PDF kitap depomuzda, Sercan Avcı tarafından kaleme alınan Daktiloda Yazılmış Aşk isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786257001120 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Daktiloda Yazılmış Aşk kitabı 80 olarak yayınlanmıştır.  Daktiloda Yazılmış Aşk kitabını 29.12.2020 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Daktiloda Yazılmış Aşk PDF Oku.

Daktiloda Yazılmış Aşk PDF Oku

Aşk bu, herkes şanslı değil…
 
Kimilerinin hikayesi hep yarım…
 
Ben de onlardan biriyim…
 
‘Daktiloda Yazılmış Aşk’, yolun yarısına aşktan vazgeçmiş halde giderken fazlaça emek çokça sabır gerektiren bir sevdanın kapıyı çalması ve bu sevdaya tutunuş hikayesi… Kitap bu sevdayı en güzel yerinde kaybetmeyi, bu kaybediş sonrası bekleme-özleme-unutamama üçgeninde yaşananları anlatıyor.
 
‘Daktiloda Yazılmış Aşk’ bu üçgenin ortasında dökülen hislerimle okuyucuyu yarım kalmış bir aşk hikayesine ortak edecek.
 
Yaşanmışlıkları yürek süzgecinden geçirerek yazdığım şiirler, yalnızca hikayesi yarım kalanlara değil, aşkla acı sınavlar vermiş herkese dokunacak diye bekliyorum.
 
Evet giden belki geri dönmeyecek ama dünya dönmeye devam edecek…
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.