Tom Bombadil’in Maceraları (Ciltli Özel Baskı) PDF Oku

29.03.2024
20
Tom Bombadil’in Maceraları (Ciltli Özel Baskı) PDF Oku

Tom Bombadil’in Maceraları (Ciltli Özel Baskı) PDF oku, PDF kitap depomuzda, J. R. R. Tolkien tarafından kaleme alınan Tom Bombadil’in Maceraları (Ciltli Özel Baskı) isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 20.02.2019 dilinde ve 304 ebatında basılan ayrıca  The Adventures of Tom Bombadil sayfadan oluşan Tom Bombadil’in Maceraları (Ciltli Özel Baskı) kitabı 9786053757320 olarak yayınlanmıştır.  Tom Bombadil’in Maceraları (Ciltli Özel Baskı) kitabını Niran Elçi numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Tom Bombadil’in Maceraları (Ciltli Özel Baskı) PDF Oku.

Tom Bombadil’in Maceraları (Ciltli Özel Baskı) PDF Oku

“Elinizdeki kitap, bu ilgi çekici karakterlerin hikâyelerinin devamını bekleyen Hobbit takipçilerinin kaçırmak istemeyeceği bir kitaptır.”
Elli yıl önce ilk kez basıldığında kitabın üzerine bu sözler yazılmıştı.
Yüzüklerin Efendisi’ndeki en enteresan karakterlerden birisi olan eğlence dolu ve esrarengiz Tom Bombadil, Hobbitlerin yazdığına inanılan, Bilbo ile Frodo Baggins ve dostlarının hikâyeleriyle birlikte Kırmızı Kitap’a elde edilen şiirlerde de bulunmaktadır. Tom Bombadil’in Maceraları, bu şiirlerin bunun yanında Üçüncü Çağ’ın sonunda Shire’ın efsanelerini konu alan diğer şiirleri de bir araya getiriyor.
“Profesör Tolkien, Hobbit’in içerisine yerleştirdiği şiirlerde şarkılara, tekerlemelere ve baladlara kabiliyeti olduğunu bize göstermişti. Tom Bombadil’in Maceraları’nda bu kabiliyetin deha düzeysinde olduğu anlaşılıyor.”
Listener
Bu özel edisyon Tolkien’in bazı şiirlerinin ilk kez yayımlanacak öncel versiyonları, Tom Bombadil’in nesir şeklinde yazılmaya başlanan hikâyesinin bir parçası ve Tolkien araştırmacıları Christina Scull ve Wayne G. Hammond’ın ayrıntılı notlarıyla genişletilmiştir.
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.