Devekuşu Oteli PDF Oku

29.03.2024
17
Devekuşu Oteli PDF Oku

Devekuşu Oteli PDF oku, PDF kitap depomuzda, Elif İşleyen tarafından kaleme alınan Devekuşu Oteli isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786257340106 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Devekuşu Oteli kitabı 216 olarak yayınlanmıştır.  Devekuşu Oteli kitabını 05.10.2021 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Devekuşu Oteli PDF Oku.

Devekuşu Oteli PDF Oku

Köyceğiz’in en tenha köşesinde, hayvanlarla ve enteresan misafirlerle dolu Devekuşu Oteli’ne hoş geldiniz!
Sadece iyi niyetli ve sembolik bir güvenlik kulübesiyle korunan bu otel, 21 numaralı odasında işlenen cinayetle dünyanın en trajigülünç soruşturmasına ev sahipliği yapmak zorunda kalır. Tek hobisi depresyondaki rakunuyla ilgilenmek ve otelin arka bahçesinde yaşayan zebradan papağana çeşit çeşit hayvanla sohbet etmek olan bahtsız resepsiyonist İpek, bu cinayete şahit olunca kendini hadiselerin tam ortasında bulur. Ardından İstanbul’dan gelen yirmi dört yıllık komiser Serim Düğüm, bütün “tecrübeleriyle” cinayeti aydınlatmak için kolları sıvayınca işler iyice çığırından çıkar ve İpek’in talihsiz macerası daha da “acıklı” bir hal alır.
İpek kargaşanın, yanlış anlaşılmaların ve komedinin dinmediği hayvanlarla dolu bu otelde kendini içine düştüğü kördüğümden kurtarabilecek midir?
İlk romanı Yıldızlar Arası Dinlenme Tesisi’yle okurların ilgisini kazanan genç yazar Elif İşleyen, Devekuşu Oteli’nde okuru dünyanın en absürt cinayet soruşturmasının bir parçası olmaveyavet ediyor!
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.