Danielle L. Jensen «Hain Kraliçe PDF Oku»

Danielle L. Jensen «Hain Kraliçe PDF Oku»

Danielle L. Jensen Hain Kraliçe PDF Oku, PDF kitap depomuzda, Danielle L. Jensen Hain Kraliçe tarafından kaleme alınan Danielle L. Jensen Hain Kraliçe isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık.

Danielle L. Jensen Hain Kraliçe PDF Oku

Danielle L. Jensen «Hain Kraliçe» pdf indirYazar(lar) Danielle L. Jensen
Kategori(ler) Bilimkurgu, Fantastik
Yıl 2023
Sayfa 384

OKU KITAP INDIR

Hain Kraliçe kitabı için yayına giren açıklama ve basıl bülteni

Hain damgası yedikten sonra sürgüne gönderilen Ithicana Kraliçesi Lara, öz babasının ülkeyi işgal ettiğine şahit olmuş fakat yıkımı durdurmak hususunda çaresiz kalmıştı. Eşi Aren’ın savaşta kaçırıldığını öğrendiği anda, babasının onu hayatta tutmasının yalnızca tek bir sebebi olduğunu biliyordu: Hain kızını yakalamak için Ithicana Kralı’nı yem olarak kullanacaktı.

Durum her ne olursa olsun, Lara bu yemi yutmaya bi hayli fazla kararlıydı.

Fırtına Denizleri’nde yaşamını tehlikeye atarken Ithicana’ya yalnızca kralını serbest bırakmak için gitmemişti. Aynı zamanda da ülkeyi babasının pençelerinden kurtarmak adına yaptığı planı harekete geçirmeye çalışıyordu. Bunu yaparken kralın kendi silahlarını, yaşamını kurtardığı kız kardeşlerini kullanacaktı.

Lakin babasının sarayı hem geçilmezdi hem de oyunun içinde Lara’nın sandığından çok daha yüksek oyuncu vardı. Taç, krallık ve köprü için verilen bu savaşta, dostlar ve düşmanlar birbirine karışmaya başlamıştı. Lara’nın en büyük düşmanı ise kurtarmaya çabaladığı adamın ta kendisi, ihanet ettiği eşiydi.
Sevdiği her şey tehlikedeyken kim için ve ne için savaştığına karar vermeliydi.
Krallığı için mi? Eşi için mi? Yoksa kendisi için mi?


Danielle L. Jensen Hain Kraliçe kitabını PDFdeposu.net sitemizden ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir yahut online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) yahut iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne ile ilgili olduğunu daha iyi anlamanıza yol gösterecektır. Özet ve bir araya getirdiğimız kitap ile ilgili ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Danielle L. Jensen Hain Kraliçe ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Danielle L. Jensen Hain Kraliçe online kitap pdf türkçe oku

Publish PDF flipbooks online
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.