Denedik Olmadı PDF oku indir

12.02.2024
36
Denedik Olmadı PDF oku indir

Denedik Olmadı PDF oku indir, PDF kitap depomuzda, Hasan Yaykın tarafından kaleme alınan Denedik Olmadı isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786256568549 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Denedik Olmadı kitabı 176 olarak yayınlanmıştır.  Denedik Olmadı kitabını 23.11.2023 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Denedik Olmadı PDF Oku.

Denedik Olmadı PDF Oku

Kutsiyet olmayınca insan elinde taşıdığının kıymetini nasıl ölçeceğini bilemiyor!
Hayallerimizden başlamak gerekiyor. Hayallerimizin yansıma­larını görülmektediran insanlara şans vermekle başlamak gerekiyor. Za­manla kıymetinin ederince, ağır ve aheste işleyerek kazanılacak duyguları, hızlı tüketim çılgınlığında zayi etmemek için sabret­mek düşüyor. Çabuk kazanılanın hızlı kaybedileceğini bilmek, önem verilmeyenin önemsizleşeceği, yamalı taklitlerin er veya geç boyasının akacağı, yamasının düşeceğini kabul etmek düşü ror.
Kabul etmenin korkusu sürükledikçe peşinden, dönüş yolunu bulması bir o kadar zorlaşacaktır. Yolunu kaybedenin gerçek zannettiği yalanların gerçekliği olmayacağı gibi doğrusunu bulma düşüncesinde de bulunmayacaklardır. Her düşüncenin yobazı, o düşünceye zarar vermeye sürecektir. Çünkü dönüşü olmayan yol, gidecek başka kapı bulamayan umutsuz, etrafındakileri tutamayacağını bilen yalancı dört elle yalan )lanı savunacaklardır.
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.