Denek 3.8.3 PDF oku indir

12.02.2024
42
Denek 3.8.3 PDF oku indir

Denek 3.8.3 PDF oku indir, PDF kitap depomuzda, Umut Tayan tarafından kaleme alınan Denek 3.8.3 isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9789752212404 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Denek 3.8.3 kitabı 312 olarak yayınlanmıştır.  Denek 3.8.3 kitabını 08.12.2023 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Denek 3.8.3 PDF Oku.

Denek 3.8.3 PDF Oku

“Olduğu yerde doğruldu, korku ve endişe dolu gözlerle etrafına bakındı. Manzara korkunç olduğu kadar, sürekli olarak bir devinim içindeydi de. Yakınındaki ağaçların kimi devriliyor, kimi de adeta toprak altındaki bir güç tarafından dünyanın merkezine doğru çekiliyordu.”
Üzerinde uygulanmış tüyler ürpertici deneyler sebebiyle geçmişini hatırlamayan bir tetikçi, İstanbul’da yaşanacak çok büyük bir afetle alakalı imgeler görür. Acaba bunlar gelecekte olacak olaylara dair birer öngörü mü yoksa kendi gibi yüzlerce deneğin başına gelen bir yan etki midir? Bu sorular sırrıni devam ettirirken, tetikçi, yakın arkadaşı Aras’la birlikte kendini beklenmedik bir koşuşturmanın içinde bulur.
Umut Tayan’ın ilk kitabı Ambrosia’yla başlayan nefes kesici macera, kadim dinlerin beşiği olmuş Mardin’de, Mor Gabriel Manastırı’nın asırlara tanıklık etmiş gizemli taşları arasında son buluyor ve Ambrosia projesiyle alakalı tüm sırlar bu kitapta ortaya çıkmakta.
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.