Taşın Fazlalığı Yoktur PDF oku indir

12.02.2024
26
Taşın Fazlalığı Yoktur PDF oku indir

Taşın Fazlalığı Yoktur PDF oku indir, PDF kitap depomuzda, Mehmet İşten tarafından kaleme alınan Taşın Fazlalığı Yoktur isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786057455123 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Taşın Fazlalığı Yoktur kitabı 59 olarak yayınlanmıştır.  Taşın Fazlalığı Yoktur kitabını 01.03.2021 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Taşın Fazlalığı Yoktur PDF Oku.

Taşın Fazlalığı Yoktur PDF Oku

1966 Çanakkale doğumlu Mehmet İşten’n şiir ve yazıları birden fazla dergide yayımlandı. İşten, medeniyet zıtı bir perspektifle giriştiği sorgulama yazıyı da kapsadığı için şiir kavrayışı da bundan etkilenmiş, şiirle ilişkisi anarşi düşüncesiyatı ile birlikte yürümüş bir şairdir.
Basit ve konuşur gibi görünen ama toplamda bir genişliğe ve derinliğe varan, imgeye yaslanmayan, açık sözlü bir şiiri var Mehmet İşten’in. Şair, şiirinin bir merkezi olarak kurguladığı medeniyetle muhasebesini de bu dil üzerinden yapıyor. Anlamı gizlemeyen, neşeli şiirler var “Taşın Fazlalığı Yoktur”da.
Kuşlar ıslanıyor yağmurda
Kuşlar dediysem
genelde kuşlar
demek istemiyorum
Karşıda
senin altında durduğun
ağacın dallarındaki kuşlar bunlar
Silkeliyorlar kendilerini
damlalar savruluyor havada
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.