Dışarıda Bırakılmış Şiirler PDF indir

27.10.2023
56
Dışarıda Bırakılmış Şiirler PDF indir

Dışarıda Bırakılmış Şiirler PDF indir, PDF kitap depomuzda, Akif İnan tarafından kaleme alınan Dışarıda Bırakılmış Şiirler isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatında basılan ayrıca  104 sayfadan oluşan Dışarıda Bırakılmış Şiirler kitabı Karton Kapak olarak yayınlanmıştır.  Dışarıda Bırakılmış Şiirler kitabını 9786053264774 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Dışarıda Bırakılmış Şiirler PDF Oku.

Dışarıda Bırakılmış Şiirler PDF indir

Akif İnan’ın 1955-2000 senelerı arasında yayımlanmış şiirlerinden bir kısmı kitaplarına girmemiştir. Özellikle ilk dönem şiirleri, sesini bulduktan sonraki şiirlerinden değişik bir yerde durur. Çeşitli süreli yayınlarda kalmış olan bu şiirlerin bir araya getirilmesi, Akif İnan şiirinin gelişim seyrini izleyebilmek yönünden önem taşıyordu. Bunun yanı sıra bu şiirleri topluca görebilmek İnan’ın şiir çabasını daha bütünlüklü bir biçimde değerlendirmeyi de kolaylaştıracaktır.
Aruzla yazılmış ilk şiirlerinden sonra 1958-1967 arasında yazılmış olanları “Geçiş Dönemi Şiirleri”, 1978-2000 arasında yazılmış olanları ise “Kalanlar” ara başlığı altında toplamış yer alıyoruz. Farklı dillere tercüme edilmiş şiirleriyle iki adet Farsçadan çeviri-uyarlama şiiri de bu toplama ekledik. Böylelikle Akif İnan’ın sağlığında yayımlanmış kitaplarına almadığı, dışarıda bıraktığı şiirleri büyük miktarda bir araya getirmiş oluyoruz.

Dışarıda Bırakılmış Şiirler Kitap Özeti

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.