Dönüş Yok Bir Elkadra Öyküsü PDF Oku

07.05.2024
22
Dönüş Yok  Bir Elkadra Öyküsü PDF Oku

Dönüş Yok Bir Elkadra Öyküsü PDF oku, PDF kitap depomuzda, Ali Karababa tarafından kaleme alınan Dönüş Yok Bir Elkadra Öyküsü isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786054683888 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Dönüş Yok Bir Elkadra Öyküsü kitabı 260 olarak yayınlanmıştır.  Dönüş Yok Bir Elkadra Öyküsü kitabını 02.04.2013 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Dönüş Yok Bir Elkadra Öyküsü PDF Oku.

Dönüş Yok Bir Elkadra Öyküsü PDF Oku

“Yazdıklarıma inanıp inanmaman yalnızca benim ve senin için değil, herkes için çok mühim. Bundan dolayı lütfen, hiç ara vermeden ve bir tek satırını bile atlamadan elindeki dosyanın hepsinı oku.”

Şizofren mi, uyurgezer mi, kahraman mı? Şüphe içindedir Ahmet Kartal veya Ali Rüzgâr veya Maarux.
Evrenin en gelişmiş uygarlığına sahip Çuhan gezegeninde insanlar ölümsüzlüğe kavuşabilecek, toplumsal poblemlerin uzağında barış ve huzur içinde yaşayabilecekken çıkarcılık, kibir ve bencillik kendini tüm ihtişamıyla gösterir. Toplumsal düzen ortadan kalkar ve tüm gezegende terör baş gösterir. Çuhan saldırılar sonucu yok olurken ondan yalnızca bir parça kalmıştır geriye; Elkadra…

Elkadra ve onun maddi evreni Dünya ise şimdi büyük bir tehlike altındadır. “Avcılar”a karşı verilmesi gereken amansız mücadele… Ahmet Kartal veya Ali Rüzgâr veya Maarux beklenen kurtarıcı, umudun efendisi olabilecek midir?
DönüşYok, okurlarına soluksuz bir macera, keyifli bir yolculuk vaat ediyor.

Bilimkurgunun mistisizmle buluştuğu bu Elkadra hikâyesi okuru, insan olmanın trajedisi, insanlığın geçmişten bugüne baş etmek zorunda kaldığı sorunlar, yaratılış gibi meseleleri düşünmeye davet ediyor; savaşları ve terörü bir kez daha sorgulatıyor.
Dönüş Yok, zulme, bilinmezliğe, umutsuzluğa, insan iradesinin her ne nedenle olursa olsun yok edilmesine karşı şiirsel bir meydan okuma. Bir ilk roman.

Bu müthiş maceraya katılmaya hazır mısınız?

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.