Zilan’ın Dengbejleri / Tersine Akan Zaman 2 PDF Oku

07.05.2024
19
Zilan’ın Dengbejleri / Tersine Akan Zaman 2 PDF Oku

Zilan’ın Dengbejleri / Tersine Akan Zaman 2 PDF oku, PDF kitap depomuzda, Berjin Haki tarafından kaleme alınan Zilan’ın Dengbejleri / Tersine Akan Zaman 2 isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786258016604 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Zilan’ın Dengbejleri / Tersine Akan Zaman 2 kitabı 204 olarak yayınlanmıştır.  Zilan’ın Dengbejleri / Tersine Akan Zaman 2 kitabını 06.05.2024 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Zilan’ın Dengbejleri / Tersine Akan Zaman 2 PDF Oku.

Zilan’ın Dengbejleri / Tersine Akan Zaman 2 PDF Oku

Sultanlar, hükümdarlar, padişahlar, krallar asıp kestikçe yalancı âlimler, şeyhler çoğaldı. Vakanüvis yazıcıları, şairler gelip geçen her taht sahibine yaltaklanıyor, onları göğün katına çıkarıyorlardı.
Bunun aksini yapanlar darağaçlarına asıldı. Bilirsiniz bir ağaç balta ve darağacı olmayı asla istemez. Şehrezûr’da ağaçların kederi böyle başladı. Ne Nar ağacağının hükmü geçti, ne de aşkın özgürlüğü kaldı. Yine de unutulmayan ilmin ve bunu savunan bireylerin hürmetine ağaç kurumadı.
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.