Mükemmel Annelikten Vazgeçtim PDF Oku

Mükemmel Annelikten Vazgeçtim PDF Oku

Mükemmel Annelikten Vazgeçtim PDF oku, PDF kitap depomuzda, Hale Erdoğan tarafından kaleme alınan Mükemmel Annelikten Vazgeçtim isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786059624046 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Mükemmel Annelikten Vazgeçtim kitabı 152 olarak yayınlanmıştır.  Mükemmel Annelikten Vazgeçtim kitabını 13.02.2017 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Mükemmel Annelikten Vazgeçtim PDF Oku.

Mükemmel Annelikten Vazgeçtim PDF Oku

Sevgili anneler, babalar ve pırıl pırıl anne baba adayları.
Elinizde tuttuğunuz kitabın ne kadar DEĞERLİ olduğunu şöyle anlatabilirim fakat;
”Çocuk yetiştirmek bir iş değil, bir sanattır. Hem de ustalaşmanız gereken bir sanat. Sırf doğurmaya kabiliyetiniz var diye, yetiştirmeyi biliyorsunuz sanmayın.”
Ben bunları senelerdır dile getiriyorum ama genelde şöyle bir tepki alıyorum ”Aykut çocuğun olsun o zaman konuşuruz.” Haklılar, çünkü halen çocuğumuz yok!
Ama şimdi olaylar değişmek üzereJ
Çünkü okumak üzere olduğunuz kitabın yazarı Hale, bir anne. 
İlk tanıştığımızda kendisi tipik bir anneydi ve aynen şöyle söylemiştim ”Sen böyle devam et, kızın 20 sene sonra benim kapıma dayanır, seans istiyorum diye.”
 
Şimdi ise Hale olağanüstü bir anne. Bir virtüöz. Kendisi öyle bir anne halini aldı ki, insana ”keşke benim annem olsaydı” dedirten cinsten. Mutlu, huzurlu, keyifli, kızı ile arkadaş olan harika bir anne.
 
Süper ötesi bir kitap olmuş. Yolculuğunu sizlerle o kadar güzel paylaşmış ki, okurken duygulanmamak, heyecanlanmamak, etkilenmemek, öğrenmemek olabilecek değil.
Bu yolculuğun minik bir parçası olmama izin verdiğin için sonsuz teşekkürler.
Aykut Oğut
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.