Düşkünler PDF oku indir

03.02.2024
76
Düşkünler PDF oku indir

Düşkünler PDF oku indir, PDF kitap depomuzda, Sadri Ertem tarafından kaleme alınan Düşkünler isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 05.01.2022 dilinde ve Karton Kapak ebatında basılan ayrıca  9786258076127 sayfadan oluşan Düşkünler kitabı TÜRKÇE olarak yayınlanmıştır.  Düşkünler kitabını Davut Yıldız numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Düşkünler PDF Oku.

Düşkünler PDF Oku

Sadri Ertem’in Düşkünler adlı bu romanında, aristokrat bir ailenin Tanzimat sonrası çöküş öyküsü anlatılır. Bir ailenin iki kuşağı üzerine odaklanılan romanda; tüm etik değerleri yitirmiş bireyler, maddi kazancından başka bir şey tanımayan çıkarcı kimseler, cinsel arzularının oyuncağı olmuş kadın ve erkekler trajigülünç öyküleriyle arzıendam eder. Düşkünler’i okurken büyük krizler yaşayan bir toplumda tüm değerlerini yitiren bir zümrenin acıklı hâllerine, bireyin ve toplumun karanlık taraflarına şahit olacaksınız.
“Düşkünler, tek bir olumlu kişi yansıtmamasıyla, benzeşi romanlar arasında özel bir tercihe sahiptir…”
-Selim İleri
 
“Düşkünler, Tanzimat’ın ortaya attığı takma, uydurma aristokrasinin otopsi masasından alınmış fotoğraflarıdır. Onda canlının güzelliği değil; ölümün, hastalığın neşter altındaki soluk benizli kadavraları gülümser, konuşur.”

-Sadri Ertem
 

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.