Heather Mcelhatton «Şahane Hatalar PDF Oku»

03.02.2024
49
Heather Mcelhatton «Şahane Hatalar PDF Oku»

Heather Mcelhatton Şahane Hatalar PDF Oku, PDF kitap depomuzda, Heather Mcelhatton Şahane Hatalar tarafından kaleme alınan Heather Mcelhatton Şahane Hatalar isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık.

Heather Mcelhatton Şahane Hatalar PDF Oku

Heather Mcelhatton «Şahane Hatalar» pdf indirYazar(lar) Heather Mcelhatton
Kategori(ler) Roman
Yıl 2023
Sayfa 640

Şahane Hatalar kitabı için yayına giren açıklama ve basıl bülteni

Bu kitabı okumaya normal bir kitap gibi birinci sayfadan başlayın. İlk bölümün sonunda, önünüze bir yol ayrımı çıkacak. Kararınızı verin ve alakalı bölüme gidin. Her bölümün sonunda seçimlerinizle kaderinizi kontrol etmeye devam edeceksiniz.Kitabı okurken arada bir hiç beklemediğiniz bir yere ulaşacak, arada bir de kendinizi önceden olduğunuz yerde bulacaksınız. Hayatın size neler bir araya getirdiğinı asla bilemezsiniz. Ama şunu biliyorsunuz, iyilikler her zaman ödüllendirilmiyor ve arada bir hatalı kararlar, şahane hadiselerin başlangıcı olabiliyor. Her yolculuğun sonunda başa dönüp tekrar başlayın, unutmayın, herkes ikinci bir şansı hak eder. Yüzlerce farklı hayat sizi bekliyor. İyi şanslar.

Elinizdeki romanın kahramanı sizsiniz!
Bu şahane roman size çiçeği burnunda dünyalar sunuyor: Siz okudukça dönen, şoklar ve mucizelerle dolu dünyalar!
Köşkün biricik efendisi mi olacaksınız, nehir kenarında yaşayan bir evsiz mi?
Hayatınızın aşkıyla sonsuza dek mutlu ve mülayim bir yaşamınız mı olsun, yoksa zirvede tek başına bir bilim insanı olarak mı öleceksiniz?
Japonya’da Zen rahibinin yanında mı bitecek öykünüz, New York’da bir karavanda mı?

Kader mi yaşamımızı yönlendiriyor yoksa yaptığımız tercihler mi?
Gerçek hayatta geçmişinizi değiştiremezsiniz ama Şahane Hatalar’da imkansız diye bir şey yok!
Yine de ufak bir ikaz, seçimlerinizi dikkatli yapın.


Heather Mcelhatton Şahane Hatalar kitabını PDFdeposu.net sitemizden ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir yahut online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) yahut iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne ile ilgili olduğunu daha iyi anlamanıza yol gösterecektır. Özet ve bir araya getirdiğimız kitap ile ilgili ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Heather Mcelhatton Şahane Hatalar ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.