Elçi / Hasuto Hava-Su-Toprak PDF Oku

18.03.2024
33
Elçi / Hasuto  Hava-Su-Toprak PDF Oku

Elçi / Hasuto Hava-Su-Toprak PDF oku, PDF kitap depomuzda, Erdal Çakıcıoğlu tarafından kaleme alınan Elçi / Hasuto Hava-Su-Toprak isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786057363633 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Elçi / Hasuto Hava-Su-Toprak kitabı 352 olarak yayınlanmıştır.  Elçi / Hasuto Hava-Su-Toprak kitabını 03.03.2022 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Elçi / Hasuto Hava-Su-Toprak PDF Oku.

Elçi / Hasuto Hava-Su-Toprak PDF Oku

“(…) Şimdi, artık zaman belirsiz.
Tarih yok. Tarihini de yok etti insanoğlu. Hangi yüzyılda, hangi çağda, hangi yılda, hangi mevsimde ve ayda yaşadığını bilmiyor. Kimi “Ateş Çağı” diyor, kimi kıyamet.
Gökyüzü gri ve kirli hep. Boz bulanık bir dumanla, hiç dağılmayan bir sisle kaplı. Güneş görünmüyor gökyüzünde, ay görünmüyor. Yok ikisi de. Dünyaya, insanoğluna küskün. Göstermek istemiyorlar tatlı yüzlerini.
Mevsim yok, gün yok. Yıl yok. Zaman kavramı yok. Yitip gitmiş hepsi.
Nerede olduğunu da bilmiyor insanoğlu…
Hangi ülkede? Ülke yok. Çoktan silinip gitmiş sınırlar. Ne ırk kalmış ne ulus ne soy sop… Sadece hepsi birbirine benzeyen beton yığını kentler var. Gökdelenler var.”
 
Edebiyatın hemen her türünde ürün veren usta yazar Erdal ÇAKICIOĞLU, bu kez de bir distopik romanla çıkıyor karşımıza. Su gibi akan, heyecan ve gerilimin hep dorukta olduğu geleceğin romanı… Bugünkü aymazlığımızın kaçınılmaz sonunun romanı. Güney Okyanusu’nda bir adada, uzaylı elçi Hasuto’nun, adanın efsane kadın kahramanı Sakra’nın, klon kadın Lili’nin ve diğer kahramanların öncülüğündeki soluk kesici doğayı kurtarma mücadelesini okuyacaksınız bu romanda.
İyi okumalar…
 
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.