Dönüşüm / Akrep Zamanı PDF Oku

18.03.2024
30
Dönüşüm / Akrep Zamanı PDF Oku

Dönüşüm / Akrep Zamanı PDF oku, PDF kitap depomuzda, Kaan Balbaşoğlu tarafından kaleme alınan Dönüşüm / Akrep Zamanı isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786057620231 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Dönüşüm / Akrep Zamanı kitabı 368 olarak yayınlanmıştır.  Dönüşüm / Akrep Zamanı kitabını 28.11.2020 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Dönüşüm / Akrep Zamanı PDF Oku.

Dönüşüm / Akrep Zamanı PDF Oku

Kilisenin gözetiminde kadın cinsine karşı yürütülen baskı altına alma ve yok etme çabalarının temelinde, varlığının öneminin ve temel görevinin bilincinde olan kadınların ortadan kaldırılması gayreti olabilir miydi?
Sayıları hemen hemen milyonu bulan kadınlar, dini baskılar sonucu sistematik olarak yok edilmiş, Engizisyon Mahkemeleri ve cadı avları ile üç yüz yıl süren bir baskı ve katliam dönemi yaşanmıştı.
Bu dinsel girişimlerin arkasında işgal edilen yerlerin yağması ve katledilen kadınların toprak ve mal varlığına kilise adına el konulması gibi dünyevi kazançlar da tabi ki vardı. Lakin onların yalnızca Tanrı için savaşanların yan getirisi olarak kalmasını sağlamak zor olmamıştı.
Şimdi Av Zamanı.
Anadolu’dan başlayıp Ortaasya steplerinin derinliklerine kadar yayılan ve kesintisiz devam eden av şimdi avcıların avlanmasına dönüşüyor.
Yaklaşan zaman ve “kutsal görev” için yeryüzündeki bütün kadınlar adına Asenalar hazır!
Eski yazıtlarda her şey yazılı. Yazıtlar yeniden okunup, yorumlandığında her şey ve hatta inançlar bile değişecek.
Artık ne Vatikan, ne papa, ne kardinaller ne de ruhani önderler dinsizliği telkin eden sahte dinleriyle hükümranlık kuramayacaklar.
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.