Emine Tavuz «Çürük Vişne 4 – Viata PDF Oku»

03.02.2024
46
Emine Tavuz «Çürük Vişne 4 – Viata PDF Oku»

Emine Tavuz Çürük Vişne 4 – Viata PDF Oku, PDF kitap depomuzda, Emine Tavuz Çürük Vişne 4 – Viata tarafından kaleme alınan Emine Tavuz Çürük Vişne 4 – Viata isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık.

Emine Tavuz Çürük Vişne 4 – Viata PDF Oku

Emine Tavuz «Çürük Vişne 4 - Viata» pdf indirYazar(lar) Emine Tavuz
Kategori(ler) Bilimkurgu, Fantastik
Yıl 2020
Sayfa 472

OKU KITAP INDIR

Çürük Vişne 4 – Viata kitabı için yayına giren açıklama ve basıl bülteni

Gidişler geri dönüşler içindi ama geri dönüldüğünde her şey aynı kalır mıydı?
Günler geçse, haftalar, aylar…
Kış bitse, mevsimlerden bahar olsa, bir mucize gerçekleşse…
Asrın, Esila’ya dönse…
Esila için büyük hasret yalnız kaldığı o gece başladı ve saatler, günler, haftalarca devam etti. Zamanını, saksının içindeki solmuş bir bitki kadar mutsuz geçirdi ve dostlarının dahi kendisi için yapabileceği bir şey kalmadı. Yağmurlar yağdı, mevsimler değişti, çiçekler açtı ama Asrın olmayınca Esila için her mevsim kış kaldı.
Ve günü geldiğinde o mucize gerçekleşti, bahar oldu.
Lakin baharın gelişi fırtınaların kopmasına engel olamadı.
Bazı aşklar bu fırtınaların üzerinden gelir, fırtınayla başa çıkabilir, son bulmadan yoluna devam eder. Onların aşkı da böyleydi. Mehtap tepede yükselirken iki kalp bir olup titrer ve fırtına ne kadar büyük olursa olsun Asrın ile Esila’ nın yüreğinden hep aynı şey geçer: Seni seviyorum.


Emine Tavuz Çürük Vişne 4 – Viata kitabını PDFdeposu.net sitemizden ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir yahut online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) yahut iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne ile ilgili olduğunu daha iyi anlamanıza yol gösterecektır. Özet ve bir araya getirdiğimız kitap ile ilgili ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Emine Tavuz Çürük Vişne 4 – Viata ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Emine Tavuz Çürük Vişne 4 – Viata online kitap pdf türkçe oku

Publish PDF flipbooks online
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.