Enerjine Sahip Çık PDF Oku

25.03.2024
18
Enerjine Sahip Çık PDF Oku

Enerjine Sahip Çık PDF oku, PDF kitap depomuzda, Eileen Day McKusick tarafından kaleme alınan Enerjine Sahip Çık isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786259891804 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Enerjine Sahip Çık kitabı 328 olarak yayınlanmıştır.  Enerjine Sahip Çık kitabını 25.03.2024 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Enerjine Sahip Çık PDF Oku.

Enerjine Sahip Çık PDF Oku

İnsan vücudu yalnızca bir enstrüman değildir, vücudumuz kendini ayarlayabilen bir enstrümandır. Bir piyanoyu yahut gitarı akort etmek için bir diyapazon kullanabildiğiniz gibi, mucizevi bir biçimde, bedeninizi akort etmek için de bir diyapazonu tercih edebilirsiniz.
 
Bu kitap bir keşif yolculuğuna çıkarıyor bizi.
Elektrik, etrafımızda, her yerde…
Ve duygularımız enerjisel şifanın anahtarı.
 
Her şey elektrikli… Basit gibi görünen bu gözlem fiziksel, zihinsel ve duygusal sağlığımıza yaklaşımımızı ve üzerinde düşünme şeklimizi geliştiriyor. Enerjine Sahip Çık, elektriksel bir yaşama sahip olmanın önemini görülmektediran kişisel bir rehber. Elektrik sağlığı alanında uzman ve binlerce insana elektriksel düşünmeyle zahmetsizce nasıl dönüşebileceklerini öğreten Eileen Day McKusick, bu kitabında, elektromanyetik olarak birbiriyle ilişkili bir evrende yaşadığımız ve hepsinin tek bir ışık, tek bir elektrik, tek enerji kaynağı, tek evrensel manyetik alan olduğu, görebildiğimiz yahut göremediğimiz tüm ışığa dönüştüğü düşüncesini inceliyor.
 
McKusick, okura, elektrikli bedenlerimizin biyolojik doğasını aydınlatarak bu sistemdeki değişmezliği, gürültüyü ve direnci temizleme ve daha fazla enerji, netlik ve düzeni deneyimleme gücünü de anlatıyor.
Farkındalık uygulamaları, bakış açısı değişiklikleri, nefes egzersizleri, basit yaşam tarzı değişiklikleri, geliştirilmiş duygu yönetimi ve dahasıyla…
 
Vücudunuzu iyileştirmek ve yaşamınızı güçlendirmek için elektriğin müthiş gücünden yararlanın…
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.