Psikolojide Gözlem ve Görüşme Becerileri PDF Oku

25.03.2024
24
Psikolojide Gözlem ve Görüşme Becerileri PDF Oku

Psikolojide Gözlem ve Görüşme Becerileri PDF oku, PDF kitap depomuzda, Kolektif tarafından kaleme alınan Psikolojide Gözlem ve Görüşme Becerileri isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786253972677 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Psikolojide Gözlem ve Görüşme Becerileri kitabı 184 olarak yayınlanmıştır.  Psikolojide Gözlem ve Görüşme Becerileri kitabını 25.03.2024 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Psikolojide Gözlem ve Görüşme Becerileri PDF Oku.

Psikolojide Gözlem ve Görüşme Becerileri PDF Oku

Psikoloji alanında gözlem ve görüşme, temel beceriler olarak yerini alır. Her psikolog adayının gözlem ve temel görüşme becerilerini bilmesi mesleki açıdan gereklidir. Bu kitap, ülkemizde psikoloji alanında gözlem ve görüşme becerileri üzerine kapsamlı bir biçimde yazılmış ilk Türkçe kitaplardandır.
Psikoloji alanı lisans ve yüksek lisans öğrencilerinin gözlem ve görüşme becerilerini geliştirmelerine yardımcı bir kaynak niteliğindeki kitap, üç temel bölümden buluşmaktedir. İlk bölümde, kendini tanıma ve farkında olma temalarına değinilmektedir. İkinci bölümde, temel beceri ve tekniklere odaklanılmakta; son bölümde ise klinik perspektiften ilk görüşme aşamaları ve emsallari sunulmaktadır. Tüm bölümler, etkileşim içeren egzersizler ile beceri kazanımına odaklanmaktadır.
Kitabın, psikoloji alanında eğitim hayatına devam eden öğrenciler ve alanda gözlem ve görüşme yapan profesyonellerin yararlanabilecekleri bir kaynak olmasını bekliyoruz.
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.