Uyanış Zamanı PDF Oku

Uyanış Zamanı PDF Oku

Uyanış Zamanı PDF oku, PDF kitap depomuzda, Şebnem Tacigut tarafından kaleme alınan Uyanış Zamanı isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786257135450 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Uyanış Zamanı kitabı 240 olarak yayınlanmıştır.  Uyanış Zamanı kitabını 25.11.2020 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Uyanış Zamanı PDF Oku.

Uyanış Zamanı PDF Oku

Gerçekten uyandığınızı düşünüyor musunuz?
 
Evet, belki gözleriniz açık, bedeniniz uyandı, peki ya ruhunuz?  Ruhsal uyanış gerçekleşmediği sürece daima bir uyuyan olarak kalırsınız. Uyuyan yaşamını kurban rolünde, evrenin kendisine getirdiklerini görmeden, olaylar karşısında çaresiz olduğunu zannederek, tercih seçeneğini kullanmadan bir köle gibi yalnızca yaşar ve sonunu  yaşamın hâkimiyetine vererek bekler. Uyanan ise öz gücünü fark ederek, tüm seçimleri kendisi yapar.  Evrenin kendisi için sunduğu tüm armağanları kabul eder.  Kabullenen değil, seçim yapandır.
 
Bu kitap sizlere olağanüstü kuantum dünyasının kapılarını açarak bilinç ve bilinçaltının ne olduğunu öğreterek öz güveninizi kazanmanızı, fobilerinizden kurtulmanızı, ilişkilerinizdeki poblemleri düzeltmenizi, sağlık ve bereket dolu bir yaşam sürmenizi sağlayacaktır. Sizlere gerçek uyanışı getirecek ve bir daha hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.
 
Bu kitabı okuduktan sonra sen, yaşamın neresinde olduğunu fark ederek, dilediğin yaşamı kendin için inşa edeceksin. Hayallerini gerçekleştirecek, mutluluğa ulaşacaksın. Bu kitap sana içinde şimdiye kadar sakladığın özünü verecektir. Artık seçim senin, kendi yaşamında başına gelecekleri izlemekle mi yetineceksin, yoksa ruhsal uyanışını gerçekleştirerek  rüyalarındaki yaşamı mı yaşayacaksın?
 
 
Uyanmaya hazır mısın?
Şimdi Uyanış Zamanı
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Gaziantep Oto Kiralama
Gaziantep Havalimanı Transfer
Gaziantep Oto Kiralama