Enkaz Altındakiler PDF Oku

25.03.2024
70
Enkaz Altındakiler PDF Oku

Enkaz Altındakiler PDF Oku, PDF kitap depomuzda, Beyza Alkoç tarafından kaleme alınan Enkaz Altındakiler (Ciltli) isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9780201379624 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Enkaz Altındakiler (Ciltli) kitabı 472 olarak yayınlanmıştır.  Enkaz Altındakiler PDF (Ciltli) kitabını 25.04.2022 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Enkaz Altındakiler (Ciltli) PDF Oku.

Enkaz Altındakiler (Ciltli) PDF Oku

Enkaz Altındakiler (Ciltli)Kırık aynanın ayrılmış parçalarında birlikteydik.
Birlikte ve paramparçaydık.
“Gözlerinizi açtığınızda yıkılmış bir evde uyanacaksınız. Tek çıkış yolunuz yerin altında. Kendinizi bulduğunuz çıkış noktası her bir yanı kameralarla çevrili, her yeri izlenen bir platonun içinde. Tek amacınız ise alandaki ipuçlarını takip edip evleri bulmak. Tüm yarışmacılar evleri bulduğu an kazanan belirlenmiş olacak.
Öyleyse, sizi kaybetmemizi ister misiniz?”

Kumru, Uraz, Nisan, Eren ve Bulut… Farklı hayalleri olan ve birbirine yabancı beş genç… Enkaz Altındakiler isimli sıradışı bir televizyon yarışmasına başvurarak olağanüstü bir deneyime adım atarlar. Lakin yaşanan beklenmedik gelişmelerle hayatları derinden sarsılacak ve unutamayacakları bir yolculuğa çıkacaklardır…

“Ben Kumru Sonat; buraya benim, senin, bizim, enkaz altındakilerin hikâyesini anlatmaya geldim.
Sen de enkaz altındasın, farkında değil misin?”

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Gaziantep Oto Kiralama
Gaziantep Havalimanı Transfer
Gaziantep Oto Kiralama