Şeker Portakalı PDF Oku

25.03.2024
45
Şeker Portakalı PDF Oku

Şeker Portakalı PDF Oku, PDF kitap depomuzda, Jose Mauro De Vasconcelos tarafından kaleme alınan Şeker Portakalı (Ciltli Baskı) isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 15.09.2020 dilinde ve Ciltli ebatında basılan ayrıca  9789750743108 sayfadan oluşan Şeker Portakalı (Ciltli Baskı) kitabı TÜRKÇE olarak yayınlanmıştır.  Şeker Portakalı (Ciltli Baskı) kitabını Emrah İmre numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Şeker Portakalı (Ciltli Baskı) PDF Oku.

Şeker Portakalı (Ciltli Baskı) PDF Oku

Şeker Portakalı (Ciltli Baskı)Çevresindeki yoksulluğa hayalleriyle göğüs geren afacan Zezé, ailesi maddi imkânsızlıklar sebebiyle yeni bir eve taşındığı zaman orada karşı karşıya geldiğı ilk canlıyı –bir şeker portakalı fidanını– arkadaş edinmeyi başarır. Bu fidan onun sırdaşı ve yoldaşı olacaktır.

Brezilyalı yazar José Mauro de Vasconcelos’un, “Yirmi yıl içimde taşıdım,” dediği ve on iki günde yazdığı Şeker Portakalı, okuyan herkese saflık, şefkat ve acı hususunda dersler vermeye devam eden bir klasik, gençlik edebiyatının yapıtaşlarından biri.

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.