Fareler ve İnsanlar PDF Oku

25.03.2024
27
Fareler ve İnsanlar PDF Oku

Fareler ve İnsanlar PDF oku, PDF kitap depomuzda, John Steinbeck tarafından kaleme alınan Fareler ve İnsanlar isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 26.01.2023 dilinde ve Karton Kapak ebatında basılan ayrıca  9789755705859 sayfadan oluşan Fareler ve İnsanlar kitabı TÜRKÇE olarak yayınlanmıştır.  Fareler ve İnsanlar kitabını Ayşe Ece numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Fareler ve İnsanlar PDF Oku.

Fareler ve İnsanlar PDF Oku

Fareler ve İnsanlarFareler ve İnsanlar, birbirine zıt karakterdeki iki mevsimlik tarım işçisinin, zeki George Milton ve onun kuvvetli kuvvetli ama ruh sağlığı bozuk yoldaşı Lennie Small’un öyküsünü anlatır. Küçük bir toprak satın alıp insanca bir hayat yaşamanın hayalinde olan bu ikilinin öyküsünde dostluk ve dayanışma duygusu mühim bir yer tutar.
Steinbeck insanın insanla ilişkisini anlatmakla kalmaz insanın doğayla ve toplumla kurduğu ilişkileri de konu eder bu destansı romanında. Kitabın ismine ilham veren Robert Burns şiirindeki gibi; “En kaliteli planları farelerin ve bireylerin / Sıkça ters gider…”
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.