Webtoon PDF Oku

25.03.2024
43
Webtoon PDF Oku

Webtoon PDF Oku, PDF kitap depomuzda, Stefan Zweig tarafından kaleme alınan Dünün Dünyası Bir Avrupalının Anıları isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. Yadigar Eğit dilinde ve TÜRKÇE ebatında basılan ayrıca  29.07.2020 sayfadan oluşan Dünün Dünyası Bir Avrupalının Anıları kitabı Die Welt Von Gestern olarak yayınlanmıştır.  Dünün Dünyası Bir Avrupalının Anıları kitabını Kasım Eğit numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Dünün Dünyası Bir Avrupalının Anıları PDF Oku.

Webtoon PDF Oku

Dünün Dünyası & Bir Avrupalının AnılarıDünün Dünyası, Viyanalı yazar Stefan Zweig’ın Avrupa’ya vedasıdır. Bütün değerleri ve idealleriyle Avrupa’nın çöküşüne tanıklık eden bir Avrupalı’nın, Stefan Zweig’ın anıları canlanır Dünün Dünyası’nda. Avrupa toplumlarının güvenli burjuva dünyasından savaşa, faşizme ve sürgün yaşamlara savrulan bir neslin yazgısı dile gelir bu anılarda. Viyana’dan Zürih’e, Zürih’ten Salzburg, Londra ve New York’a uzanıp Petropolis’te noktalanan bir sürgün yaşamdır bu yazgı. İnsanı, insanca varoluşu hedef alan yıkımlarıyla 20. yüzyılın bütün bir dünyayı son sığınak yeri olarak avuntusuz sürgüne savurduğu bir yaşam.

Dünün Dünyası, bir yazarın kişisel anılarının çok ötesinde bir yapıt: “Anlatacaklarım yalnızca benim yazgım değil, bütün bir neslin yazgısı,” diyen Zweig, 20. yüzyılın ilk yarısında, aşırılıkların ve yıkımların orta yerinde, düşün dünyasında yaşananları bütün canlılığıyla gözler önüne çıkarıyor.
 
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.