Farkında Anneler Mutlu Çocuklar PDF Oku

Farkında Anneler Mutlu Çocuklar PDF Oku

Farkında Anneler Mutlu Çocuklar PDF oku, PDF kitap depomuzda, Nurulhüda Ayla Kırıkçılar tarafından kaleme alınan Farkında Anneler Mutlu Çocuklar isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786052186978 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Farkında Anneler Mutlu Çocuklar kitabı 160 olarak yayınlanmıştır.  Farkında Anneler Mutlu Çocuklar kitabını 29.07.2020 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Farkında Anneler Mutlu Çocuklar PDF Oku.

Farkında Anneler Mutlu Çocuklar PDF Oku

Bir gün Amerikalı bir psikolog bir deney yapmaya karar verdi, deneyin ismine de ‘çiçek açanlar’ ismini verdi.
Bu projenin gizli tutulması gerektiğini açıkladı.
Bazı öğretmenleri çağırdı;  “Sizler seçilmiş öğretmenlersiniz ve size seçilmiş bazı öğrenciler vereceğim, bunları yıl sonundaki sınava hazırlayacaksınız.”  dedi.
Gerçekten öğretmenler ve öğrencilerin başarıları gün geçtikçe artmıştı, artık seçilmiş öğretmenler ve öğrenciler olmuşlardı.
Yıl sonu geldiğinde müdür karşısına aldığı hocalarına dedi ki:
“Sizler kurada çekilmiş öğretmenlersiniz ve öğrenciler de kura ile tespit edilenlerdi, ama sonuç harika!”
“Çünkü siz kendinize ve onlara inanmıştınız, beklentilerinizi onlar için yükseltmiştiniz ve sizin bilinçaltınız da kendine inanmıştı.”
Hem üç çocuk annesi hem de bir eğitimci olan N. Ayla Kırıkçılar, annelikten ve 20 yıllık eğitimcilik yaşamından edindiği tecrübeleri sizlerle paylaşıyor. Hepimizin bu satırlardan öğreneceği çok şey var…
 
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.