Kuyu PDF Oku

07.05.2024
28
Kuyu PDF Oku

Kuyu PDF oku, PDF kitap depomuzda, Arif Toprak tarafından kaleme alınan Kuyu isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786054467297 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Kuyu kitabı 308 olarak yayınlanmıştır.  Kuyu kitabını 05.11.2013 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Kuyu PDF Oku.

Kuyu PDF Oku

Umut’la birlikte Elif de umutlanıyordu. Elif sevgisini anlatınca hafiflemişti. Korkusu kaybolmuştu bir anda. Korkusuz biri oluvermişti! Doğruldu, ellerini Umut’un dudaklarında gezdirerek gözlerine baktı. Sonra olanca sesiyle haykırdı:
“Umutttt seni seviyoruummm!” dedi. Elif’in sesi kuyunun içindeki tüm boşluklara çarpıp yankılanıyordu defalarca. Daha bi hayli hızlı bir ses tonuyla bu kez Umut haykırdı sevgisini:
“Seni seviyoruuuuummm Elifffff!” Hâlâ kuyudaydılar. En çok
Korktukları yer, en güvenilir yer olmuştu bir anda…
Umut:
“Şunu da söylemek istiyorum! Öyle güzel bir gülüşün, öyle sıcak bir bakışın, öyle içten bir dokunuşun var ki, melekler yanında kurs alır yeminle! Seni sevdiğimi bir kere daha söylemek istiyorum bu vesileyle!” dedi.

Elif ile Umut hayranlıkla birbirlerine bakıyorlardı. Santim santim, milim milim dokunuyorlardı birbirlerine. Yıllarca burada kalsalardı sorun etmeyeceklerdi, ikisi de halinden o kadar tatmindu ki, rüyada olduklarını düşünüyorlardı. Çünkü bu kadar güzel hisler, bu kadar güzel duygular belki de yalnızca rüyalarda, hayallerde olurdu! Rüyadan uyanmak için birbirlerini öpüyorlar, adeta rüyaya kaldıkları yerden devam ediyorlardı.

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.