Ferda-yı Garam Aşkın Yarını PDF Oku

18.03.2024
41
Ferda-yı Garam  Aşkın Yarını PDF Oku

Ferda-yı Garam Aşkın Yarını PDF oku, PDF kitap depomuzda, Mehmed Rauf tarafından kaleme alınan Ferda-yı Garam Aşkın Yarını isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 30.10.2019 dilinde ve Karton Kapak ebatında basılan ayrıca  9786057738783 sayfadan oluşan Ferda-yı Garam Aşkın Yarını kitabı TÜRKÇE olarak yayınlanmıştır.  Ferda-yı Garam Aşkın Yarını kitabını Muhammed Mustafa Albayrak numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Ferda-yı Garam Aşkın Yarını PDF Oku.

Ferda-yı Garam Aşkın Yarını PDF Oku

Çocukluk senelerını birbirleriyle kavga ederek geçiren Sermet ve Macit, bu kavgaların tek nedeninin karşılıklı duydukları aşk ve kıskançlık yüzünden olduğunu gençlik senelerının ilk zaman­larında anlarlar. Hüzünlü ve tutku dolu bu aşkı hayallerinde yaşayan iki genç, birbirlerine duygularını açıkladıkleri anda kavuşma ve yaşamları boyuncan vazgeçme arasındaki o ince sessiz­liğin karanlığında, Ferda-yı Garam endişeleriyle kaybolurlar.
Mehmet Rauf, edebiyatımızda ilk psikolojik roman olma özel­liği taşıyan Eylül’de olduğu gibi bu romanında da karakterlerin duygusal tahlillerine ayrıntılı olarak yer verir. Servet-i Fünûn edebiyatının mühim isimlerinden Mehmet Rauf’un bu eseri, yayımlandığı 1913 senesinden bu güne büyük ilgi görmüştür.
 
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.