Yitik Dünya PDF Oku

18.03.2024
32
Yitik Dünya PDF Oku

Yitik Dünya PDF oku, PDF kitap depomuzda, Tom Sweterlitsch tarafından kaleme alınan Yitik Dünya isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 26.05.2021 dilinde ve Karton Kapak ebatında basılan ayrıca  9786257650700 sayfadan oluşan Yitik Dünya kitabı TÜRKÇE olarak yayınlanmıştır.  Yitik Dünya kitabını Burak Eren numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Yitik Dünya PDF Oku.

Yitik Dünya PDF Oku

Shannon Moss, Donanma Suç Araştırma Birimi’nin gizli bir bölümünde çalışıyordu. 1997 senesinde, Batı Pennsylvania’da, bir komandonun ailesinin cinayetini araştırma görevini aldı, ayrıca ailenin kaybolan genç kızını da bulması gerekiyordu. Moss, geleneksel güvenlik güçlerine söylemese de, kayıp komandonun USS Terazi isminde bir uzay gemisinde astronot olduğunu biliyordu. Bu gemi, Derin Zaman’ın akıntıları içinde kaybolmuştu. Moss zaman yolculuğunun zihinsel travmalarını ilk elden yaşamıştı ve komandonun önümüzdeki zamanlarda tecrübelerinin bu şiddeti tetiklediğini düşünüyordu. 
 
Moss, kendi geçmişindeki bazı acıların da etkisiyle, kayıp kızı ve katili bulmak için zamanda ileriye, olabilecek geleceklerden birine gidecek ve 1997’deki bu cinayeti çözmesine yarayacak ispatları bulmaya çalışacaktı. O, zamanda yolculuk yapıp farklı geleceklerden ipuçları toplarken, bir cinayetten fazla daha korkunç bir kader, tüm insanlığın sonunu getirecek bir kıyamet git gide günümüze yaklaşıyordu.
 
Tom Sweterlitsch’ten Yitik Dünya, yapısıyla ve üslubuyla Inception ile True Detective’i akla getiren, labirentimsi kâbus atmosferiyle tüyler ürpertici bir bilimkurgu polisiye.
 
“Hem zamanı hem de akılları büken bir polisiye. 12 Maymun ile True Detective’in bir karışımı gibi.” –Sylvain Neuvel
 
“Türler arasındaki sınırlara göğüs geren, büyük fikirlere sahip bir roman. Destansı ve akıl almaz.” –Blake Crouch
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.