Filozof Yönetmenler PDF indir

27.10.2023
75
Filozof Yönetmenler PDF indir

Filozof Yönetmenler PDF indir, PDF kitap depomuzda, tarafından kaleme alınan Filozof Yönetmenler isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 20.10.2023 dilinde ve Karton Kapak ebatında basılan ayrıca  9786259985541 sayfadan oluşan Filozof Yönetmenler kitabı TÜRKÇE olarak yayınlanmıştır.  Filozof Yönetmenler kitabını İhsan Koluaçık numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Filozof Yönetmenler PDF Oku.

Filozof Yönetmenler PDF indir

Sinema yalnızca fikirlerin yansıtıldığı bir ayna değil, bunun yanı sıra kıymetli felsefi içgörüler sunan bir penceredir. Fransız filozof Gilles Deleuze’ün sinema kitaplarından ilham alan çalışma, sinema-felsefe ilişkisinden hareketle dünya sinemasının mühim auteur yönetmenlerinin de birer filozof gibi düşünebileceğini tartışmaktadır. Sinema felsefesi, sinema sanatının felsefi açıdan incelenmesi ve analiz edilmesiyle entelektüel bir bakış açısı sunar.
Bu kitaptaki yazarlar, ele aldıkları yönetmenlerle birlikte, sinemanın doğası, anlamı, estetiği, etiği ve insan deneyimi üzerine düşünmeyi amaçlıyor…

Filozof Yönetmenler Kitap Özeti

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.