Fırtına Mevsimi (Bir Witcher Romanı) PDF oku indir

23.02.2024
54
Fırtına Mevsimi (Bir Witcher Romanı) PDF oku indir

Fırtına Mevsimi (Bir Witcher Romanı) PDF oku indir, PDF kitap depomuzda, Andrzej Sapkowski tarafından kaleme alınan Fırtına Mevsimi (Bir Witcher Romanı) isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 09.11.2023 dilinde ve 464 ebatında basılan ayrıca  Sezon Burz sayfadan oluşan Fırtına Mevsimi (Bir Witcher Romanı) kitabı 9786254104145 olarak yayınlanmıştır.  Fırtına Mevsimi (Bir Witcher Romanı) kitabını Anıl Alacaoğlu numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Fırtına Mevsimi (Bir Witcher Romanı) PDF Oku.

Fırtına Mevsimi (Bir Witcher Romanı) PDF Oku

Fırtına mevsimi kapıda…
 
Ciri’nin koruyucusu olmadan önce Rivyalı Geralt tanınmış bir kılıç ustasıdır. Görevi sıradan insanları büyüyle yaratılmış canavarlardan korumak ve doğaüstü varlıkları öldürmek olan bir witcher ve mutanttır o. Bunun için büyülü işaretler, iksirler ve her witcher’ın gururla taşıdığı çelik ve gümüş kılıçlarını kullanır. Lakin kılıçlarını kaybetmesi onu karanlık bir bilinmezlikle yüz yüze bırakacaktır. 
 
Andrzej Sapkowski, Geralt’ın yeniden dövüştüğü, yollara düştüğü ve kalbini açtığı bu bağımsız macerayla büyüleyici The Witcher dünyasına geri dönüyor. Dandelion her zamanki gibi şarkılar söyleyerek beladan belaya koşuyor, büyücüler entrikalar çevirmeye devam ediyor ve dünyanın üzerinde kara bulutlar toplanmaya başlıyor.
 
 
“Bu kitabı gerçekten, gerçekten fazla beğendim… Sapkowski’nin dünyasındaki hiçbir karakter siyah-beyaz değil. Geralt ve canavarlar dâhil herkes grinin bir tonu.” 
––The Deckled Edge 
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.