Gençlik Şiirlerim PDF oku indir

23.02.2024
63
Gençlik Şiirlerim PDF oku indir

Gençlik Şiirlerim PDF oku indir, PDF kitap depomuzda, Ahmet Bulgay tarafından kaleme alınan Gençlik Şiirlerim isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786257892421 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Gençlik Şiirlerim kitabı 91 olarak yayınlanmıştır.  Gençlik Şiirlerim kitabını 11.05.2020 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Gençlik Şiirlerim PDF Oku.

Gençlik Şiirlerim PDF Oku

Birçoğunu lise senelerında yazdığı şiirleri bir araya getirip tekrar okuyunca garip bir hisse kapılıyor insan.
Nasıl yazmışım, nerede yazmışım diye hatırlamaya çalışmadan sıra sıra geliyor her an insanın gözü önüne. Biraz hüzün, biraz tebessüm… Şimdi dönüp şöyle bir geriye bakınca ne güzel günlermiş o günler diye söylemeden edemiyorum.

Kitabımın adı “Gençlik Şiirlerim” diye konuldu. Gençmişim o zamanlar gerçekten. Dert diye baktığımız onca şeyin ne kadar da ufak şeyler olduğunu şimdi anlıyor insan ama giden gitmiş, geçen geçmiş ve ben şu an bulunduğum zamandan geriye doğru hüzünlü bir bakış fırlatıyorum.
Yazdığım ilk şiirler bunlar. Acemice, dile nasıl gelmişse öyle çıkmış kalemin ucundan; en ufak bir düzelti bile yapılmadan.
Bunca senedir mahremim olan tüm bu şiirler artık sana ait…

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.