Gabriel Garcia Marquez ile Söyleşiler Sıradanın Büyüsü – Mekanın Şiirselleştirilmesi – Yazarlık Zanaatı PDF Oku

07.05.2024
23
Gabriel Garcia Marquez ile Söyleşiler  Sıradanın Büyüsü – Mekanın Şiirselleştirilmesi – Yazarlık Zanaatı PDF Oku

Gabriel Garcia Marquez ile Söyleşiler Sıradanın Büyüsü – Mekanın Şiirselleştirilmesi – Yazarlık Zanaatı PDF oku, PDF kitap depomuzda, Soner Torlak tarafından kaleme alınan Gabriel Garcia Marquez ile Söyleşiler Sıradanın Büyüsü – Mekanın Şiirselleştirilmesi – Yazarlık Zanaatı isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786256597471 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Gabriel Garcia Marquez ile Söyleşiler Sıradanın Büyüsü – Mekanın Şiirselleştirilmesi – Yazarlık Zanaatı kitabı 200 olarak yayınlanmıştır.  Gabriel Garcia Marquez ile Söyleşiler Sıradanın Büyüsü – Mekanın Şiirselleştirilmesi – Yazarlık Zanaatı kitabını 06.05.2024 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Gabriel Garcia Marquez ile Söyleşiler Sıradanın Büyüsü – Mekanın Şiirselleştirilmesi – Yazarlık Zanaatı PDF Oku.

Gabriel Garcia Marquez ile Söyleşiler Sıradanın Büyüsü – Mekanın Şiirselleştirilmesi – Yazarlık Zanaatı PDF Oku

Çağımızın en büyük ve en üretken yazarlarından Gabriel García Márquez’in söyleşilerinden bir seçkiyi bir araya getiren Gabriel García Márquez ile Söyleşiler: Sıradanın Büyüsü, Mekânın Şiirselleştirilmesi, Yazarlık Zanaatı, yazarın gündelik yaşamından politik görüşlerine, yazarlık macerasınden eserlerine uzanan keyifli bir okuma vaat ediyor.

Marquez’in yaşamı boyunca verdiği söyleşilerine, kendisinin bir gazeteci olarak Zapatista önderi Subkumandan Marcos ile gerçekleştirdiği ropörtaj ve Nasrullah Mambrol’un Marquez’in romanları üzerine kaleme aldığı kapsamlı analiz de eşlik ediyor.
Gabriel García Márquez’i kendi sözcükleriyle kendisinden dinlemek isteyenlere…

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.