Kurt İle Kuzu PDF Oku

07.05.2024
22
Kurt İle Kuzu PDF Oku

Kurt İle Kuzu PDF oku, PDF kitap depomuzda, Emir Ali Kızıl tarafından kaleme alınan Kurt İle Kuzu isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786257940603 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Kurt İle Kuzu kitabı 208 olarak yayınlanmıştır.  Kurt İle Kuzu kitabını 15.10.2021 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Kurt İle Kuzu PDF Oku.

Kurt İle Kuzu PDF Oku

“Nur içinde yatsın, Aysel’in bir vasiyeti var mıydı bilmiyorum. Galiba o da hemen hemen bir ömür süreceğini, ölmek için çok genç olduğunu düşünüyordu. Çünkü insan, kaç yaşında olursa olsun ölümün hep uzak bir ihtimal olduğuna inanıyor. Gün içinde bir cenaze, bir mevlid, bir selâ, hatta bir doğum bize yaşamın ne denli tıknefes ve öngörülemez olduğunu hatırlatabilir. Unutmak nasıl bir tercih değilse, hatırlayış da değildir.”
Kurt ile Kuzu; senelerdır unutamadığı aşkı Aysel’in anısıyla yaşayan İsmail’in, kalbiyle sürüklendiği yaşam yolculuğunu, bağlılığını ve insanın sevdiği zaman benliğini nasıl aşacağını ele alan etkileyici bir eser.
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.