Gamze Aydeniz «Çemberin Altında 2 (Son Görüş) PDF Oku»

08.02.2024
19
Gamze Aydeniz «Çemberin Altında 2 (Son Görüş) PDF Oku»

Gamze Aydeniz Çemberin Altında 2 (Son Görüş) PDF Oku, PDF kitap depomuzda, Gamze Aydeniz Çemberin Altında 2 (Son Görüş) tarafından kaleme alınan Gamze Aydeniz Çemberin Altında 2 (Son Görüş) isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık.

Gamze Aydeniz Çemberin Altında 2 (Son Görüş) PDF Oku

Gamze Aydeniz «Çemberin Altında 2 (Son Görüş)» pdf indirYazar(lar) Gamze Aydeniz
Kategori(ler) Roman
Yıl 2021
Sayfa 304

OKU KITAP INDIR

Gamze Aydeniz kitabı için yayına giren açıklama ve basıl bülteni

Gelecek görüşlerinin değişkenliğiyle başa çıkmaya çalışan Hera, planladığı gibi sonuçlanmayan kurtarma girişiminin ardından yaşananları telafi etmeye çalışır. Üzerinde durmadığı bir gelecek görüşünü fark etmesi ile yaşamı tekrar bir çıkmazın içine girer.

Çağlar Ataman ise birdenbire koparıldığı basketbol kariyerinin sarsıntılarıyla bambaşka bir adam hâline gelmiştir. Sevdiği insanlar tarafından sevgi ve destekle çevrelenmiş olsa da geleceğine dair ışık göremediği bir çukurun içine düşmüştür.

En başında hiç tanımadığı bir adamı kötü bir kazadan kurtarmaya çalışan Hera, sevdiği adamın düştüğü bu çukura ışık tutabilecek midir?

Üstelik bir kere yüreğine dokunmuşken…

“Benimleyken bile tükendiğini bilseydim onu hiç yalnız bırakmazdım. Ne olursa olsun, bir an bile…”


Gamze Aydeniz Çemberin Altında 2 (Son Görüş) kitabını PDFdeposu.net sitemizden ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir yahut online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) yahut iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne ile ilgili olduğunu daha iyi anlamanıza yol gösterecektır. Özet ve bir araya getirdiğimız kitap ile ilgili ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Gamze Aydeniz Çemberin Altında 2 (Son Görüş) ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Gamze Aydeniz Çemberin Altında 2 (Son Görüş) online kitap pdf türkçe oku

Publish PDF flipbooks online
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.