Gargantis PDF oku indir

23.02.2024
48
Gargantis PDF oku indir

Gargantis PDF oku indir, PDF kitap depomuzda, Thomas Taylor tarafından kaleme alınan Gargantis isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 02.09.2022 dilinde ve Karton Kapak ebatında basılan ayrıca  9786050838039 sayfadan oluşan Gargantis kitabı TÜRKÇE olarak yayınlanmıştır.  Gargantis kitabını Barış Purut numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Gargantis PDF Oku.

Gargantis PDF Oku

Tuhaf Deniz Kasabası’nın üzerinde patlamaya hazır fırtına bulutları dolaşıyor. Balıkçıların dile getirdiğine göre buna neden olan şey tanınmış bir canavar. Ve bilirsiniz ki efsanelerin, yeniden hayat bulmak gibi bir alışkanlığı var.
Biri, bu ürkütücü sahil kasabasının altındaki sulu mağaralarda uyuyan antik Gargantis’i uyandırıyor. Görünüşe göre Gargantis bir şeyin peşinde: Su altı sığınağından çalınan bir hazine. Belki de bu hazine Büyük Nautilus Oteli’nin Kayıp Eşya Sorumlusu Herbert Limon’un gözetimindedir. Cesur Violet ve sadık dostu Herbert, Gargantis’in ne istediğini ve hazinesini kimin çaldığını bulmak için elinden geleni yapacak. Lakin gizemli karakterlerle dolu bir kasabada suçlu, yoldan geçen herhangi biri olabilir!
İki maceraperestin, suların hiç durulmadığı Tuhaf Deniz Kasabası’nda başlayan, denizin soğuk ve karanlık derinliklerinden geçen müthiş macerası devam ediyor!
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.