Şiirce Dualar PDF oku indir

23.02.2024
29
Şiirce Dualar PDF oku indir

Şiirce Dualar PDF oku indir, PDF kitap depomuzda, Yasemin Sarı tarafından kaleme alınan Şiirce Dualar isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786258147438 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Şiirce Dualar kitabı 112 olarak yayınlanmıştır.  Şiirce Dualar kitabını 04.04.2023 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Şiirce Dualar PDF Oku.

Şiirce Dualar PDF Oku

Şifacı Eğitmen ve Şair Yasemin Sarı, ‘Şiirce Dualar’da, ruhunun derinliklerinden yani iç ülkesinden git gide artan ilhamlarla çıkıyor okurlarının karşısına.
Kalbin dile geldiği iç ülke akışları, arada bir şiir burcundan, arada bir dua ufkundan, arada bir iç konuşma bahçelerinden, arada bir meditatif terennüm iklimlerinden kanatlarak konuyor edebiyatseverlerin gönlüne.
Şiir yazma iddiasından ziyade, içine ilham olunanları yalın, içten ve spontane bir biçimde aktarmayı hedeflediğini söyleyen Şair, çok sıcak, çok sade, çok içten bir şiir dili ve ruhları kısa bir sürede etkisine alan aktüel bir içerikle sesleniyor okuruna.
Şiirin ve duanın nabzının attığı sözler size emanet.
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.