Gariplerden Bir Yolcu PDF Oku

07.05.2024
20
Gariplerden Bir Yolcu PDF Oku

Gariplerden Bir Yolcu PDF oku, PDF kitap depomuzda, Ahmet Sandal tarafından kaleme alınan Gariplerden Bir Yolcu isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786257536264 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Gariplerden Bir Yolcu kitabı 262 olarak yayınlanmıştır.  Gariplerden Bir Yolcu kitabını 01.10.2021 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Gariplerden Bir Yolcu PDF Oku.

Gariplerden Bir Yolcu PDF Oku

Belki veya belli ki bu kitapta yazılanlar size “garip” gelebilir. Kitaptakileri okudukça “olabilir mi” diyerek soracağınız belki de onlarca yer ve bölüm olacaktır. Kitaptaki konuşmaları, hadiseleri veya kahramanları da “garip” bulabilirsiniz. Normaldir. Zaten kitabımın adı, “Gariplerden Bir Yolcu.” Adı üzerinde, yani, bu kitaptakilerin size “garip” gelmesi enteresan olmayacaktır.
 
Bu yazdığım kitabım türünün hangi bağlamda sayılacağını bilmediğimi belirtmiştim. Edebi bir değer taşıyıp taşımayacağını da bilmiyorum. Esasında o husus çok da umurumda değil. Ben yalnızca bu kitapta geçen hadiseleri, fikirleri ve mesajları niye yazdığımı ve neden böyle bir kitap çıkarttığımı çok iyi biliyorum.
 
Maksadımız iyi ve ulvi. Netice de iyi ve ulvi olacaktır. Bundan sonsuza kadar eminim. Vesselam.
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.