Gaslighting PDF Oku

07.05.2024
13
Gaslighting PDF Oku

Gaslighting PDF oku, PDF kitap depomuzda, Deborah Vinall tarafından kaleme alınan Gaslighting isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 07.05.2024 dilinde ve Karton Kapak ebatında basılan ayrıca  9786259843902 sayfadan oluşan Gaslighting kitabı TÜRKÇE olarak yayınlanmıştır.  Gaslighting kitabını Gizem Karahasanoğlu numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Gaslighting PDF Oku.

Gaslighting PDF Oku

Sevgili okuyucu, bu kitabı seçtiğin için çok mutluyum. Aynı zamanda biraz da üzgünüm çünkü bu kitabı okuman, seni tam anlamıyla tatmin etmeyen, kafa karışıklığı, incinme ve kuşkuyla örülmüş, sevgi ve bağlılık karışımı duygular hissediyor olabileceğin bir ilişki içinde olduğunu gösterir. Belki manipüle edildiğini, öfkelendiğini ve utandığını hissediyorsun ama yine de sorunun ne olduğunu belirleyemiyorsun. Lakin bu kitabı okumaya karar verme cesaretin, yaşamını ve ilişkilerini iyi yönde değiştirmende mühim bir adım olabilir… Tabii ondan önce, iyileşme ve değişimin ilk adımı olan “yaşamında olup bitenleri tespit etme cesaretini” de gösterebilmelisin.
“Gaslighting nedir?”, “Kimler gaslighting uygular?” ve “Yaşadığın şey gerçekten bir gaslighting mi?”
Ne hissettiğini tanımlayamıyorsan, duygusal olarak yorgunsan ve karanlık bir çıkmazda sürüklendiğini hissediyorsan bu kitap tam sana göre! Gaslighting ile alakalı merak ettiğin her şeyi ve onunla yedi adımda başa çıkmayı öğrenmek istiyorsanız kapağı çevir, sessiz ve mülayim bir yere geç, kendinle baş başa kal.
Kanıtlanmış teknikler ve açıklayıcı kurgusal hikâyeler kullanan bu kitap senin; bilgiyle, özgüvenle, ilişkilerde ve dünya çapında benlik duygunu geri kazandıracak pratik adımlarla güçlenmene yol gösterecektır.
Gelişmeye ve iyileşmeye devam etmek için daima zaman mevcuttur. Hazır olduğunda bir nefes al ve daha fazla geç kalmadan başlayalım!
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.