Posof´Un Göçmen Kuşları PDF Oku

07.05.2024
18
Posof´Un Göçmen Kuşları PDF Oku

Posof´Un Göçmen Kuşları PDF oku, PDF kitap depomuzda, Turgay Usanmaz tarafından kaleme alınan Posof´Un Göçmen Kuşları isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786052499931 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Posof´Un Göçmen Kuşları kitabı 343 olarak yayınlanmıştır.  Posof´Un Göçmen Kuşları kitabını 25.09.2020 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Posof´Un Göçmen Kuşları PDF Oku.

Posof´Un Göçmen Kuşları PDF Oku

Küçük yerleşim birimlerinde insanlar ya lakaplarıyla veya meslekleriyle anılırlar. 70’li senelerda Posof’ta akla gelen simge isimler; Lokantacı Yaşar, Terzi Feramuz, Kukku Berber, Berber Cengo, Kuyumcu Mustafa, Paraşka Halit, Fırıncı Abamüslim, Zuk Şinasi, Deli Kemal, Çamur Şevket, Hırto Eleddin, Dola Aydın, Fırıldak Fazli gibi isimlerdi.

***

BU KİTAP KİMİN İÇİN?

Sevgiyi Önemseyenler: Yaşam sevgisiz, aşksız olmaz diyenler…
Bu kitap sizin için…

Mücadele Diyenler: Mücadeleyi sevenler, umutlarını kaybetmek istemeyenler…
Bu kitap sizin için…

Politikayı Sevenler: Politikanın önemini bilenler, kendini ve dünyayı olumlu değiştirmek için hadiseleri yorumlamak isteyenler…
Bu kitap sizin için…

***

Aklın derinliklerinde filozofların yanıtlamaya çalıştığı ‘Yaşam nedir?’ sorusuna sıradan bir insanın basit bir yanıtı olsa gerek.

Yaşam; son tahlilde, iyi ile kötünün arasında geçen karşılaşmada, giderken arkamızda bıraktığımız anılarımızdır.

Giderken bizi gözlerinde bir tutam hüzünle uğurlayanlara, dostlarımıza ve iyi insanlara; biz de geride bıraktığımız fotoğraflardan, videolardan, şiirlerden, öykülerden veya romanlardan inceleyeceğiz.

Emek ve sevgiden yana güzel bir dünya yaratma karşılaşmasında, arkasında güzel anılar bırakarak giden herkese bin selam olsun…

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.