Gece Gündüz Serisi: Karanlığın Şafağı PDF oku indir

12.02.2024
30
Gece Gündüz Serisi: Karanlığın Şafağı PDF oku indir

Gece Gündüz Serisi: Karanlığın Şafağı PDF oku indir, PDF kitap depomuzda, Sezgin Savaş tarafından kaleme alınan Gece Gündüz Serisi: Karanlığın Şafağı isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9789754499414 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Gece Gündüz Serisi: Karanlığın Şafağı kitabı 356 olarak yayınlanmıştır.  Gece Gündüz Serisi: Karanlığın Şafağı kitabını 15.11.2023 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Gece Gündüz Serisi: Karanlığın Şafağı PDF Oku.

Gece Gündüz Serisi: Karanlığın Şafağı PDF Oku

Kısa süren barış dönemi sona ermiş ve diyarda yeniden savaş başlamıştı. Eski düşmanlıklar kendini göstermiş, artık bittiği düşünülen nefret; yeniden alevlenmişti. Gece elfleri bir zamanlar yarım bıraktıkları işi tamamlamak üzere önceden sahip olduklarından çok daha yüksek bir kararlılıkla, insanlara boyun eğdirmeye çabalarken; diyarda savaşın erişemeyeceği yer kalmamıştı. Kimin dost kimin düşman olduğunun sınanacağı zaman gelip çatmıştı. Bağımsızlıklarını gece elflerine devretmiş olanlar, sadık kalabilecekler miydi? Yoksa efendilerine başkaldırmanın zamanının geldiğinin farkına mı varacaklardı?

İnsanlık iki büyük düşmanıyla savaşmak zorundaydı; hem gece elfleri hem de derinlerine kadar işlemiş olan güç tutkusu ile… Bu düşmanlardan hangisinin daha tehlikeli olduğu, yakında zamanda bir kez daha sınanacaktı. Bir zamanlar başarıldığı gibi özgürlük uğruna insanlığın bir araya gelebilmesi hiç olmadığı kadar imkansız gözükürken, birkaç kararlı insanın hem düşmanlarıyla hem de kendileriyle savaşma hususunda sarsılmaz iradelerini ortaya koyma zamanı gelmişti. Bu savaş ya yok oluşun habercisi veya insanlığın özgür olduğunu ve sonsuza kadar özgür bulunacağını ispatlayan savaş olacaktı.

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.