Gecenin Hikayesi / Aylema (Deri Kapak) PDF Oku

19.03.2024
28
Gecenin Hikayesi / Aylema (Deri Kapak) PDF Oku

Gecenin Hikayesi / Aylema (Deri Kapak) PDF oku, PDF kitap depomuzda, N. G. Kabal tarafından kaleme alınan Gecenin Hikayesi / Aylema (Deri Kapak) isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786253660314 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Gecenin Hikayesi / Aylema (Deri Kapak) kitabı 512 olarak yayınlanmıştır.  Gecenin Hikayesi / Aylema (Deri Kapak) kitabını 02.06.2023 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Gecenin Hikayesi / Aylema (Deri Kapak) PDF Oku.

Gecenin Hikayesi / Aylema (Deri Kapak) PDF Oku

GECENİN HİKAYESİ serisinin ilk kitabı AYLEMA’da bir kez daha dengeler değişecek.
Zemheri ayı yaklaştığında nerede dolaştığına dikkat etmelisin çünkü Bağımlılar karşına çıkmak için an kolluyor.
Maya Efnan, düşmek üzere olduğu köprüden Bağımlıların kral temsilcisi tarafından kurtarıldığında seçilenlerden biri oldu.
Uzun süredir görmediği çocukluk aşkı onu, kendisi gibi bir Avcı olabilmesi için Akademiye götürdüğünde onların peşinden gitmeli veya geri dönmeliydi. Ama ormanı seçti. Sınır bölgesi ve Avcılar için kesinlikle yasak olan intihar ormanında daha fazla Bağımlının hedefi haline gelmesi kaçınılmaz.
İçine düştüğü yeni dünya çapında herkesin ondan ne istediğini anlamaya çalışırken kimin tarafında bulunacağına karar vermesi gerekiyor. Onlarla bir anlaşmak yapmak tehlikeli ama anlaşmaya uymamanın geri dönüşü yok.
Issız bir kasaba, kusurlu bir kalp ve uçurumun diğer tarafında, gölgelerin arasına hapsedilmiş kayıp bir ruh. Bu hikayenin masumu yok.
Bu bir aşk hikayesi değil, nefret hikayesi.
 
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.