Yönlendirmeli Küfür Meditasyonu PDF Oku

Yönlendirmeli Küfür Meditasyonu PDF Oku

Yönlendirmeli Küfür Meditasyonu PDF oku, PDF kitap depomuzda, Laya Medusa tarafından kaleme alınan Yönlendirmeli Küfür Meditasyonu isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786258208344 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Yönlendirmeli Küfür Meditasyonu kitabı 71 olarak yayınlanmıştır.  Yönlendirmeli Küfür Meditasyonu kitabını 02.01.2023 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Yönlendirmeli Küfür Meditasyonu PDF Oku.

Yönlendirmeli Küfür Meditasyonu PDF Oku

Yaşadığınız yıkıcı bir ayrılığın ardından kendinize gelmekte zorlanıyor musunuz?
Aradan geçen zamana rağmen içinizdeki öfke, kırgınlık ve hatta daha acısı, ona duyduğunuz aşk, bir türlü azalmak bilmiyor mu?
Belki de doğru tekniklerle küfür etmediğiniz içindir!

KÜFÜRÜN SİHİRLİ GÜCÜ VE BEYNİN 21 GÜN KURALI
Küfür etmek, modern psikolojide çok sayıda otorite tarafından “faydalı” olarak adlandırılmış, hatta Oxford’lu psikiyatr Neel Burton, küfür etmenin kan dolaşımını artırarak endorfini yükselttiğini ve insanın stres ve endişe durumunu azalttığını ifade etmiştir.

Bir diğer araştırmaya göre ise, birinin zihni üzerinde hakimiyet kurma yetisi, 21 rakamının birbirini tekrar etmesiyle olabilecekdür. Beyninizi herhangi bir düşünce veya davranışa 21 günde, 21 kere zorlarsanız, o artık zihin için bir telkin değil, gerçeğin ta kendisidir.
İncelediğiniz “Yönlendirmeli Küfür Meditasyonu” ise duygusal bir travma yaşayan kişiyi, bu verilerin ışığında sert bir dışa vuruma davet ediyor. Her biri 21 bölümden oluşan 3 evreli bu uygulama kitabı ile sayfalar arasında sizin için ayrılan alanları yönlendirmeli motivasyon tekniği ile dolduracak, duygusal yükünüzü satır aralarına bırakacaksınız.

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.