Gelecek O’lana PDF oku indir

24.02.2024
49
Gelecek O’lana PDF oku indir

Gelecek O’lana PDF oku indir, PDF kitap depomuzda, Gökhan Zincir tarafından kaleme alınan Gelecek O’lana isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786254448980 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Gelecek O’lana kitabı 120 olarak yayınlanmıştır.  Gelecek O’lana kitabını 15.02.2022 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Gelecek O’lana PDF Oku.

Gelecek O’lana PDF Oku

tut ucundan dünyanın
beklemenin çarmıhında
zorda durmaktayım

İnanmanın kırılgan gücü, bekleyişin ağırlığına göğüs germeye çalışıyor Gökhan Zincir’in dizelerinde. Bir hayale tutunmanın inancı, gerçeklerle amansız cenge girişiyor. 
Yazıyla uzun senelerdır mesaisi olan şair, yayına giren ilk şiir kitabı “gelecek O’lana” da, bir hayali beklemenin yarattığı duygu girdabına yalın ve keskin bir teslimiyetle adıyor kendini. 
Hislerinden taviz vermeden, kimi zaman serzeniş, kimi zaman kâğıttan taşan arzuyla sesleniyor O’na. Beklemenin karanlığına, gelecek O’lana inancıyla ışık tutuyor. Mantığın sınırlarında; kalp yordamıyla bir yol arıyor.
Ve bekleyen için zamanın ağırlığı dayanılmaz olsa da, beklemenin mağrur direnişine saygı duruşuyla akıp gidiyor şiirler. Vazgeçmiyor şair…
 
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.