George ve Zaman Gemisi PDF Oku

19.03.2024
23
George ve Zaman Gemisi PDF Oku

George ve Zaman Gemisi PDF oku, PDF kitap depomuzda, Stephen Hawking Lucy Hawking tarafından kaleme alınan George ve Zaman Gemisi isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 18.03.2024 dilinde ve Karton Kapak ebatında basılan ayrıca  9786256534391 sayfadan oluşan George ve Zaman Gemisi kitabı TÜRKÇE olarak yayınlanmıştır.  George ve Zaman Gemisi kitabını Kerem Sanatel numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. George ve Zaman Gemisi PDF Oku.

George ve Zaman Gemisi PDF Oku

Uzayda yalnızca birkaç gün kalıp, döndüğünde aslında seneler geçtiğini anlasan ne yapardın?
George gizlice bindiği uzaygemisiyle uzaya gidip, Dünya’ya indiğinde kendisini gelecekte buluyor! Ama hiçbir şey hayal ettiği gibi değil, iklim krizi ve küresel ısınma yüzünden her yer çöle dönmüş! Üstelik ailesinin ve en yakın dostu Annie’nin nerede bulunduğunu da bilmiyor!
Yeni arkadaşı Hero aracılığıyla öğrenmeye başladığı bu enteresan dünya çapında, George teknolojinin nasıl kötüye kullanıldığını, uzay incelemelerinın yagizlendiğinı, dünyanın artık çok kurnaz bir adam tarafından yönetildiğini görüyor. George yaşamak zorunda kaldığı gelecekten nefret etse de dünyayı değiştirebilecek mi? Geleceğin yöneticileri teknolojinin öğrenilmesini neden yasaklıyor? Derslerine yardım edebilecek robotları bile varken, önümüzdeki zamanlarda çocuklar neden iyi eğitim alamıyor? Annie her zamanki gibi George’u şaşırtmayı nasıl başaracak? George ve Annie’nin senelerdır süren nefes kesici macerası bu romanla son buluyor, onlarla birlikte gezegenimizi değiştirmeye var mısın? Kitabın sonunda, makaleleriyle sana bu hususta yardım etmeye çalışan bilim insanları da bulacaksın. Unutma, bu senin geleceğin!
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.