Beyaz Haziran PDF Oku

19.03.2024
38
Beyaz Haziran PDF Oku

Beyaz Haziran PDF oku, PDF kitap depomuzda, Uğur Sevişlerli tarafından kaleme alınan Beyaz Haziran isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786257695039 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Beyaz Haziran kitabı 66 olarak yayınlanmıştır.  Beyaz Haziran kitabını 01.01.2021 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Beyaz Haziran PDF Oku.

Beyaz Haziran PDF Oku

Dünyada ve özellikle içinde bulunduğumuz coğrafyada insanlar sayısız savaş ve yıkım görmüşlerdir. Sayısız evler çürümüş hatta yıkılmış olsa dahi insanlar sapasağlam ayakta durmaya ve bugünlerini yarınlara aktarmaya devam etmişlerdir. Bunu da en iyi, sözcükler ve edebi eserler ile gerçekleştirmişlerdir.

İnsanoğlu vermiş olduğu her nefeste ruhunun bir parçasını başka bir ruha katıp almış olduğu her nefeste ruhuna başka bir ruhu katmaktadır. Şimdi, bu döngü içinde nasıl olur da evrendeki hiçbir şeyin birbiriyle bağlantısı olmadığını aktarabiliriz. Bu durumda nesiller boyunca aktarılan eserler ile insan aslında özünü ve düşüncelerini de aktarmaktadır. Benim de sevgili okuyucularıma çağrım şu biçimde olacaktır:

“Teslim etme ruhunu
Karanlığına çağın
Mum yak kapına
Kapını bırak açık
Evin yolunu arıyor
Ruhun yoluna çık”

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.