Bugün Kaderinizi Değiştirecek 3 Şey (Cd ve Dvd Ekli) PDF Oku

Bugün Kaderinizi Değiştirecek 3 Şey (Cd ve Dvd Ekli) PDF Oku

Bugün Kaderinizi Değiştirecek 3 Şey (Cd ve Dvd Ekli) PDF oku, PDF kitap depomuzda, Paul Mckenna tarafından kaleme alınan Bugün Kaderinizi Değiştirecek 3 Şey (Cd ve Dvd Ekli) isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 10.02.2017 dilinde ve 184 ebatında basılan ayrıca  The 3 Things That Will Change Your Destiny Today! sayfadan oluşan Bugün Kaderinizi Değiştirecek 3 Şey (Cd ve Dvd Ekli) kitabı 9786053438830 olarak yayınlanmıştır.  Bugün Kaderinizi Değiştirecek 3 Şey (Cd ve Dvd Ekli) kitabını Sevinç Seyla Tezcan numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Bugün Kaderinizi Değiştirecek 3 Şey (Cd ve Dvd Ekli) PDF Oku.

Bugün Kaderinizi Değiştirecek 3 Şey (Cd ve Dvd Ekli) PDF Oku

ÜCRETSİZ HİPNOZ CD VE DVD’SİYLE BİRLİKTE
 
YAŞAMINIZI ANINDA DEĞİŞTİRMEK İÇİN DÜNYADAKİ EN HIZLI, EN GÜÇLÜ SİSTEM…
 
YALNIZCA BİRKAÇ SAATTE TÜM HAYATINIZ İYİ YÖNDE DEĞİŞEBİLİR Mİ?
 
Eğer…
Hayatınızın gidişatında kesinlikle daha fazla kontrole sahip olmaya
Şans, özgüven ve motivasyonun sırlarını keşfetmeye
Kendinizi kaderinizin efendisi gibi hissetmeye
Gerçek potansiyelinizi açığa çıkarmaya
Olmak için dünyaya geldiğunuz kişi olmaya
hazırsanız…
 
BIRAKIN PAUL McKENNA SİZE YARDIMCI OLSUN
Dr. Paul McKenna her meslekten milyonlarca insana yardımcı olmuş ve hayatlarını iyi yönde değiştirmelerini sağlamıştır. Terapinin, koçluğun ve kişisel değişimin mevcut olan hemen hemen her yöntemini incelemiştir ve yakın günlerde hem büyük gruplarda hem de bire bir danışanlarda nitelikli sonuçlar veren büyük atılımlar gerçekleştirmiştir.
 
Neden bu kadar işe yarıyor?
McKenna, herkesin birkaç saat içinde öğrenebileceği bir dizi basit işlem geliştirdi. Bu işlemler, geçmişinizi her türlü engel ve olumsuz deneyimden arındırmanıza ve gerçek kimliğinizle temasa geçmenize yol gösterecek. Böylelikle bugünü daha mutlu yaşayabileceksiniz. Gerçekten yapmak istediklerinizin farkına varacak ve kaderinizi gerçekleştirmek için engellenemez bir tutkuyla zihninizi ve bedeninizi amacınıza odaklayacaksınız!
 
 
PAUL McKENNA yirmi yıldan uzun bir zaman boyunca milyonlarca insana sigarayı bırakma, kilo verme, uykusuzluk sorununu giderme, stresle başa çıkma ve özgüveni artırma konularında yardımcı olmuştur. Dünya çapında 42 ülkede yüz milyonlarca insan televizyon aracılığıyla onu takip etmiştir. 
 
Paul İngiltere’nin kitapları en fazla satan kurgu-dışı yazarıdır. Kitapları üç yılda üç milyondan fazla satmıştır. Hollywood film yıldızları, altın madalyalı olimpiyat sporcuları, rock yıldızları, ileri gelen başarılı iş insanları ve kraliyet ailesi üyeleriyle kendi eşsiz kişisel dönüşüm markası çalışmalarını yürütmüştür. Bu ister yaşam boyu süren bir fobi, ister bir bağımlılık olsun, derinde yatan meseleleri birkaç günlük bir zamanda çözerek bireylerin yaşantılarındaki ufak değişikliklerin büyük sonuçlar doğurabileceğini göstermiştir.
 
Şimdi sıra sizde!
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.