Aşk Tatili PDF Oku

19.03.2024
36
Aşk Tatili PDF Oku

Aşk Tatili PDF oku, PDF kitap depomuzda, Ekin Atalar tarafından kaleme alınan Aşk Tatili isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786053042730 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Aşk Tatili kitabı 312 olarak yayınlanmıştır.  Aşk Tatili kitabını 03.07.2017 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Aşk Tatili PDF Oku.

Aşk Tatili PDF Oku

“Ben Azra Birgen. Yirmi dokuz buçuk yaşındayım. Son derece prensipli bir insan olduğum için, şimdiye kadar adımın ve soyadımın hakkını vererek yaşadım. Yani, adım gibi el değmemiş bakire kız, delinmemiş inci, ayak basılmamış kum; soyadım gibi yalnız ve yalnızlığa alışkın bir genç kız olarak yaşamıma devam ettim. Birkaç ufak ilişki dışında da yaşamımın erkeğini halen bulabilmiş değilim. Sanırım Allah benim belamı verdi.”
Hiç mi yüzü gülmeyecek bu kızın? Talihi hiç mi dönmeyecek? Hiç mi umut yok, doktor bey? Olmaz mı?! Tabii ki de var. Çok sevdiği anneannesi ne güne duruyor? Onun aracılığıyla Azra gemiyle Yunan Adaları’nı gezecek. Tatil gibi tatil be! Tek sorun, gemideki yolcuların yaş hemen hemensının seksen civarında olması. Neyse ki halen üç dakikadır tanıdığı bir Yunan teyzenin lafına inanıp da gemiden inebilecek şuursuzlukta bir diğerideğil Azra. Hayatta yapmaz öyle şeyler. Yoksa yapar mı? 
Belki de elinde bir telefon numarasıyla Selanik’te gemiden iner ve yaşamının aşkıyla karşılaşır kim bilir?     
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.